Лікарі подологи в Києві (метро Осокорки)

Olga K
клиникой Сенсави на Позняках знакома давно. Впечатления только положительные. Здесь работают хорошие специалисты, вежливые и отзывчивые люди. Особенно хочу отметить и поблагодарить подолога Рыбас Ирину Станиславовну. Она грамотный специалист, знающий свое дело на все 100% и к тому же приятная собеседница. Если у вас есть проблемы с подологией, рекомендую именно этого специалиста!
18 серпня '21 г.
Анастасия Пушкарская
Очень классная клиника. Были у подолога Ирины. Быстро, качественно и с подсказками для улучшения здоровья! Однозначно рекомендую! Благодарим)
02 червеня '21 г.
Вадим Дудко
Рекомендую Подолога Ирину Станиславовну. Все четко, быстро и профессионально
20 червеня '21 г.
Евгения Левченко
Очень приятные цены в клинике на педикюр, за такую цену даже обычный не везде делают, а медицинский тем более. Качество педикюра на высшем уровне. Пяточки как у младенца) Педикюр делала подолог Рыбас Ирина Станиславовна.
05 липня '21 г.
Подолог
Спеціаліст-подолог проводить всі види манікюрних послуг, виліковує від натоптишів і мозолів, виправляє врослі нігті з використанням коригувальних інструментів. Доктор виготовить індивідуальні засоби, що полегшують відновлення рухливості суглобів після травм і операцій.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-26
Подолог
Артур Валентинович висококваліфікований спеціаліст-подолог, сертифікований тренер-викладач на курсах Подології в МЦ SENSAVI. Спеціалізується на лікуванні врослого нігтя, медичному апаратному педикюрі, діабетичній стопі. Надає весь спектр подологічних послуг.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Подолог
Анна Євгенівна – фахівець подолог, виконує всі види подологічного догляду за стопою, лікує тріщини п'ят, ставить скоби на врослі нігті, проводить медичний педикюр для діабетиків, з урахуванням проблематики даного захворювання.
Записатися на прийом2 онлайн записи