Сторінка 7. Лікарі стоматологи в Києві (метро Осокорки)

Эльмира
Лікар дуже детально все пояснив, на всі мої запитання відповів. Запропоноване лікування надзвичайно ефективне, чесно кажучи, не очікувала. Вже помітні перші результати. Так що повністю всім задоволена! Рекомендую фахівця!
24 лютого '20 г.
Афанасий
Лікар дуже хороший фахівець, я залишилася задоволена! Дотошно провела огляд, звернула увагу на основні моменти, все чітко та доступно пояснила. Консультація на найвищому рівні! Однозначно прийду ще, та рекомендуватиму усім близьким.
14 березеня '20 г.
Татьяна Т.
Лікар дуже досвідчена і компетентна. Уважно вислухала всі мої скарги і переживання. Дуже грамотно і толково провела консультацію. Дала хороші рекомендації. Відмінний фахівець. Я в захваті!!! Обов'язково прийду на повторний прийом!
16 лютого '20 г.
Vitalik
Лікар дуже кваліфіковано провела прийом, дала хороші рекомендації. Розписала подальше лікування, відповідала на всі мої запитання. Після прийому залишилися тільки позитивні емоції. Вона хороша не тільки як фахівець, але як і людина.
09 лютого '20 г.
Стоматолог-терапевт
Лікар займається лікуванням захворювань зубів і ясен. Виконує відбілювання зубів, видаляє зубний камінь. Лікує всі види карієсу, пульпіт, періодонтит, стоматит. При профілактичних оглядах дає рекомендації по догляду за ротовою порожниною і зубами. Готує ротову порожнину до подальшого протезування та імплантації.
Стоматолог-терапевт
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань зубів і ясен. Здійснює пломбування зубів, відновлення зубної емалі, чистку зубів від нальоту і каменю. Приймає пацієнтів з пульпітом, карієсом, гінгівітом, пародонтитом. В роботі використовує сучасні техніки та методики.
Хірург-ортопед
Лікар спеціалізується на видаленні зубів мудрості і зубної імплантації. Лікує атиповий розташування зубів мудрості, вторинну адентію зубів. Виконує установку коронок і вінірів. В роботі використовує сучасні методики. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Стоматолог-ортопед
Лікар надає всі види ортопедичних послуг. Виконує протезування зубів коронками, винирами і вкладками. Спеціалізується на зубної імплантації. Приймає пацієнтів з повним або частковим руйнуванням зубів. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Стоматолог-хірург, ортопед
Лікар спеціалізується на лікуванні зубів і ясен хірургічними методами. Займається видаленням зубів, розміщенням зубних імплантів, виправленням вроджених дефектів. Приймає пацієнтів з кістами ротової порожнини. При необхідності призначає рентгенографію і КТ. В роботі використовує сучасні методики і техніки.
Стоматолог-гігієніст
Лікар спеціалізується на профілактиці стоматологічних захворювань. Виконує ряд маніпуляцій щодо запобігання карієсу: запечатування фісур і усунення нальоту за допомогою сучасних методик. Здійснює полірування зубів спеціальними пастами, покриття зубів фтористим лаком або гелем для зміцнення емалі.
Стоматолог, дитячий стоматолог
Доктор займається діагностикою та лікуванням стоматологічних захворювань. Лікує всі види карієсу і його ускладнення. Виконує пломбування кореневих каналів і відбілювання зубів. Проводить складне і атиповий видалення зубів. Приймає дорослих і дітей.
Консультація от 150 грн.
Стоматолог-терапевт, пародонтолог
Лікар спеціалізується на лікуванні зубів, каналів. Займається видаленням нервів і їх очищенням, пломбує зуби. Усуває видимі дефекти зубного ряду, видаляє карієс, наліт і камені. Проводить санацію ротової порожнини. Лікує стоматит, гінгівіт, періодонтит, пародонтит.
Стоматолог-гігієніст
Записатися на прийом1 онлайн запис
Стоматолог-хірург, хірург-імплантолог, щелепно-лицьовий хірург
Лікар спеціалізується на імплантації зубів. Виконує імплантацію при повній відсутності зубів, імплантацію без операції (за хірургічним шаблоном). Проводить пластику вуздечки язика. Лікує зуби уві сні. Встановила більше 15000 імплантатів.