Лікарі нефрологи в Києві (метро Осокорки)

Алеся
Прекрасный специалист, очень внимательна. Обращалась с проблемами с почками и она точно поставила диагноз, все понятно обьястнила. Спасибо большое очень высокий уровень! Специалиста рекомендую!
30 листопада '-1 г.
Екатерина
Красюк Ирина Васильевна - специалист высшей категории, ее современные методы лечения действительно эффективные. Знаю об этом не по наслышке, она не раз мне помогала.
23 грудня '19 г.
Иван
Благодаря Константину Владимировичу, его профессионализму и желанию помочь я снова вернулся к полноценной жизни. Семью удалось сохранить. Огромное спасибо.
20 березеня '19 г.
Уролог
Доктор Шипілов Костянтин Володимирович займається питаннями урологічного характеру, спеціалізується на лікуванні хвороб репродуктивної і сечостатевої систем. Консультує пацієнтів із захворюваннями сечового міхура, простати і нирок. Надає лікування простатиту, імпотенції, циститу, пієлонефриту, фімозу, нетримання сечі і чоловічого безпліддя.
Київ вул. Дніпровська набережна, 25 м.Осокорки153м.Позняки277
Терапевт, нефролог, УЗД-фахівець
Консультує пацієнтів, призначає обстеження, становить схеми лікування захворювань згідно з останніми сучасних методів, проводить консультації передопераційних пацієнтів, оцінку факторів передопераційного ризику. Здійснює запис та розшифровку ЕКГ, фізикальнедослідження пацієнта, контроль результатів лікування і подальше ведення пацієнта згідно езаболеванія, трактування результатів згідно інструментальних методів дослідження: екскреторну урографію, луна-кардіографію, КТ і МРТ знімків, УЗ діагностику органів черевної порожнини та нирок. Є автором більш 60т наукових робіт, 2 патентів