Маслов Юрій Володимирович

Стоматолог-терапевт, ортопед, хірург
Доктор Маслов Юрій Володимирович спеціалізується в стоматології широкого профілю. Проводить консультації, огляди, діагностику зубних захворювань. Здійснює медикаментозне лікування, виконує оперативні втручання з видалення зубів, ставить коронки. Компетентний в естетичної реставрації.

Он не просто хороший врач, а супер. Лучше я не встречала. Всей семьей у него лечимся уже 3й год - не раз спасал, и зубы сложные удалял, и просто как человек очень приятный.
Александр
Лет 6 лечимся у Юры, всей семьей. Всем рекомендуем.
Лидия
Рекомендую однозначно. На приеме очень понравилось, буду обращаться регулярно. Лечить еще не лечилась, но за консультации и осмотры точно не совру - проводит более, чем образцово
Евгений
Лечу зубы у Маслова, прислушиваюсь к его профессиональным советам – пока всем доволен. Юрий мастер своего дела, владеет передовыми технологиями и всегда доступен для консультаций.

• 2009 р. — Медичний університет Української асоціації народної медицини;
  • 2011 р. — інтернатура за спеціальністю «Стоматологія».

• 2012 р. — Семінар «Як досягти 100% успіху в Естетичній стоматології»;
  • 2014 р. — Рентгенографія і КТ від простого до складного. Сучасні аспекти тенденції променевої діагностики в стоматології;
  • 2014 р. — Системний підхід до лікування пародонту ;
  • 2016 р. — Передатестація на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика за спеціальністю «Стоматологія».