Сторінка 7. Лікарі хірурги в Києві (метро Лук'янівська)

Петро
Козачук Єлізавета лікувала мені захворювання кісток. І хоч лікування було тривале і багатоетапне, результат того вартий. Мій стан покращився, проблема вирішена. Я вдячний Єлизаветі Сергіївні за якісну допомогу.
28 червеня '18 г.
Яна
Нещодавно я був пацієнтом Козачук Єлизавети Сергіївни. Вона допомогла мені впоратися з захворюванням черевної порожнини, завдяки оперативному втручанню. Результатом роботи я залишився задоволений, проблема усунена. Дякую за допомогу.
06 липня '18 г.
Владислав
Люблю ходить к Амбарцумян на приемы. В свое время она мне помогла восстановить зубы после челюстно-лицевой травмы, но дело даже не в этом. Врач она интересующийся и развивающийся, а я это в любом деле очень ценю. Даже обычные плановые осмотры всегда на высшем уровне!
05 жовтня '16 г.
Анастасия
Общаться с врачом - одно удовольствие, вежливая и внимательная женщина, неравнодушная, видно что разбирается в своей области
07 вересня '16 г.
Хірург
Доктор Козачук Єлизавета Сергіївна спеціалізується на питаннях в галузі хірургії. Консультує пацієнтів щодо профільних проблем. Займається лікуванням пацієнтів з використанням оперативних методів, виконує процедури перев'язки рани, накладення і зняття швів. Лікує хвороби внутрішніх органів, кісток і шкіри. Також проводить лікування травм кісткової системи, мікротріщин, переломів і ударів.
Стоматолог-хірург
Лікар-стоматолог-хірург займається усіма видами хірургічного лікування ротової порожнини. Має навички кюретажа, гінгівопластика, шинування, реминерализации, вектор-терапії і лазерної терапії ясен. Виконує апаратну чистку зубного ряду, лазерне відбілювання емалі, зняття нальоту і каменю. Консультує пацієнтів з питань гігієни порожнини рота. Веде лекції і майстер-класи з стоматології.
Хірург
Лікар-хірург Харченко Дмитро Арсентійович проводить оперативне лікування при закритих і відкритих ушкодженнях органів грудної порожнини, діагностику і лікування хворих з гострою хірургічною патологією ОЧП. Володіє такими методами, як венектомія, холецистектомія, трахеостомія, дуоденопластика і ін.
Акушер-гінеколог, хірург
Хірург, проктолог, флеболог
Лікар виконує УЗД вен нижніх кінцівок, оперативне лікування варикозної хвороби, хірургічне лікування захворювань.
Хірург
Лікар лікує різноманітні захворювання внутрішніх органів хірургічними методами. Приймає пацієнтів із апендицитом, панкреатитом, холециститом, ліпомами, кістами, пролежнями, грижами передньої черевної стінки. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах з хірургії.
Записатися на прийом1 онлайн запис