Сторінка 6. Лікарі гінекологи в Києві (метро Лук'янівська)

Марина Н.
Була сьогодні на прийомі: все пройшло досить легко і комфортно. Спеціаліст зуміла пояснити все лаконічно: з твердою впевненістю можу стверджувати, що компетентна у своїй справі. Побільше б таких відкритих і чуйних лікарів! Рекомендую!
21 лютого '20 г.
Володя
Лікар сподобався саме тим, що дуже зрозуміло мені все розповіла і пояснила яка у мене проблема. Була у лікаря перший раз, і залишилася у захваті від роботи фахівця. Цього спеціаліста, мені рекомендували пацієнти, які вже були у лікаря.
06 лютого '20 г.
Лена
Ходила на прием к гинекологу (Таранюк) на ул.Деловая. Во вторник врач взял мазок на анализ и записал меня на четверг (вторая половина дня), чтобы обсудить результаты + в этот же день делала узи, чтобы все за один раз посмотреть. Посмотрев на результаты узи, врач сказал, что что-то тут не сходится и предложил сделать еще одно узи в другом месте! Т.е. я заплатила 280 грн и не получила внятной оценки моего узи. В этот же день мне пришлось в другом месте сделать еще одно узи за 340 грн. Но это еще не все. Когда я спросила, что там с моим анализом, доктор ответил, что анализ не пришел, но он его очень ждет, и я получу его на почту. И если у меня будут вопросы, доктор готов обсудить их по телефону. За вот такую нехитрую "консультацию" с меня взяли еще 180 грн. Итого - 460 грн и ноль результата.
18 лютого '17 г.
Приятный мужчина, аккуратный и вежливый врач. Буду рекомендовать знакомым.
18 липня '16 г.
Гінеколог
Лікар гінеколог. Надає послуги з лікування та діагностики захворювань органів малого таза у жінок, спеціалізується на лікуванні запальних захворювань, захворювань шийки матки. Закінчив ВГМУ ім. Пирогова.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних хвороб. Виконує кольпоскопію, ультразвукове дослідження органів малого таза і черевної порожнини, молочних залоз і щитовидної залози. Проводить радіохвильове лікування ерозії шийки матки. Приймає пацієнток з передменструальний синдром, молочницею, ендометріоз і клімактеричним синдромом.
Акушер-гінеколог, репродуктолог
Кандидат медичних наук, акушер-гінеколог, надає послуги ведення вагітності на будь-яких термінах, консультує бездітні пари з питань планування сім'ї. Обстежує пацієнток з підозрою на безпліддя, займається лікуванням патологій ендокринного характеру. Проводить терапевтичні сеанси при ерозії шийки матки, полікістоз яєчників, ендометріоз. Діагностує сечостатеві інфекції (цистит, кандидоз, уретрит, вагініт, ЗПСШ), використовує щадні методики їх лікування.
Київ вул. Багговутівська, 1 (територія Київської обласної лікарні) м.Дорогожичі206м.Лук'янівська238
Гинеколог, Акушер-гинеколог, УЗИ-специлист
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Жолоб Світлана Миколаївна спеціалізується на діагностичних дослідженнях в області гінекології. Проводить кольпоскопію, УЗД і фолікулометрія. Крім того, виконує ряд медичних лікувальних процедур, включаючи лапароскопію, вишкрібання, инсеминацию, переривання вагітності і конизацию шийки матки. Також займається лікуванням і профілактикою інфекцій, що передаються статевим шляхом, лікує клімакс і доброякісні новоутворення органів репродуктивної системи жінки.
Дерматовенеролог, гінеколог
Київ вул. Січових Стрільців, 42 (оф. 16) м.Лук'янівська145м.Контрактова площа3216
Акушер-гінеколог
Гінеколог-ендокринолог
Особливий професійний інтерес доктора складають напрямки, пов'язані з гормональними порушеннями в репродуктивній системі (порушення менструального циклу, ендометріоз, міома матки, дисгормональні захворювання молочних залоз). Особливу увагу приділяє лікуванню раннього гормонального виснаження функції яєчників і клімактеричних порушень, а також розвитку, своєчасного виявлення та терапії порушень кісткової тканини (остеопорозу) на цьому тлі.
Акушер-гінеколог, УЗД діагностики
Акушер-гінеколог, хірург