Сторінка 7. Лікарі гінекологи в Києві (метро Лук'янівська)

Я никак не могу забеременеть. Обратилась к Елене Викторовне, она меня обследовала и определила гормональные нарушения. Назначила курс лечения. Спасибо
09 січня '17 г.
09 січня '17 г.
Акушер-гинеколог, Гинеколог, Эндокринолог
Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Спеціалізується на діагностики і лікуванні пацієнток з гормональними порушеннями, розробці схем лікування ЗПСШ, запальні захворювання органів сечостатевої системи, патології шийки матки, специфічні і неспецифічні методи терапії, порушеннях менструального циклу. Закінчила Київський медичний інститут УАНМ.
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на комплексному лікуванні гінекологічних захворювань. Виконує кольпоскопію та УЗД органів малого тазу. Успішно лікує міому матки, порушення менструального циклу, інфекційні та запальні захворювання сечостатевої системи. Консультує з питань планування вагітності та контрацепції.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Гінеколог
Лікар спеціалізується на діагностиці та терапії гінекологічних захворювань. Проводить лазерне омолодження піхви, інтимну контурну пластику великих статевих губ і точки G. Виконує лазерне видалення рубців. Лікує вагініт, ендометріоз, нетримання сечі, ерозію шийки матки і клімакс.
Гінеколог, акушер-гінеколог, онкогінеколог, спеціаліст УЗД
Акушер-гинеколог