Сторінка 3. Лікарі діагности у Дніпрі (Центральний район)

Анастасия
Елена Викторовна профессионал своего дела. Попала на прием по покупону, очень переживала, боялась попасть к плохому специалисту. Но с первых минут я поняла, что попала к профессионалу своего дела. Вся процедура проходила с максимальной заботой и вниманием ко мне как клиенту. 100% я нашла своего гинеколога буду рекомендовать своим знакомым.
13 червеня '19 г.
Попала в клинику случайно- акция на обследование. И так же случайно попала на приемной к Елене Викторовне. Врач внимательная и тактичная, все провела быстро и хорошо, дала рекомендации и обьяснить следующий действия. Мне понравилось отношение доктора. При необходимости буду обращаться только к ней и советовать друзьям.
30 липня '18 г.
Алина
Елена Викторовна ставила мне спираль. Врач внимательная и тактичная, все провела быстро и хорошо, дала рекомендации. Мне понравилось отношение доктора к пациентам. При необходимости буду обращаться только к ней.
03 березеня '17 г.
Вероника
Еще во время беременности у меня обнаружили эрозию. Я решила заняться ее лечением после родов. В роддоме соседка по палате посоветовала обратиться с этой проблемой к Елене Викторовне. На приеме врач мне понравилась — в общении приятная, тактичная. Необходимую процедуру провела быстро, все рассказала и объяснила. Благодаря доктору эрозии больше нет. Большое спасибо.
02 квітня '17 г.
УЗД-фахівець
Доктор Гелівер І. А. займається проведенням ультразвукових досліджень, а також обстеженнями з функціональної діагностики, складанням опису та аналізом результатів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Акушер-гінеколог
Лікар-гінеколог. Надає послуги з діагностики та лікування запальної і інфекційної патології жіночих статевих органів, в тому числі радіохвильове лікування ерозії шийки матки. Виконує відеокольпоскопію, біопсію шийки матки, установку і видалення внутрішньоматкових спіралей. Веде консультативний прийом акушера-гінеколога.
Дніпро вул Святослава Хороброго 12, 2 пов. оф. 207 м.Вокзальна3213
УЗД-спеціаліст
Лікар вищої категорії, проводить різноманітні ультразвукові дослідження: щитовидки, органів черевної порожнини, молочних залоз, органів малого таза, суглобів, калитки та інших.
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916
Акушер-гінеколог
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 67 А м.Вокзальна287
УЗД-фахівець
Лікар займається виявленням різних захворювань за допомогою ультразвукового обладнання. Виконує ультразвукове дослідження суглобів, органів черевної порожнини та малого тазу, передміхурової залози, щитовидної залози, молочних залоз. Приймає пацієнтів з патологіями нирок, сечового міхура, наднирників.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Лікар УЗД
31 рік досвіду
Записатися на прийом4 онлайн записи
Сонолог, УЗД-фахівець
Лікар проводить ультразвукове дослідження різних органів і систем. Виконує УЗД сечового міхура, нирок, щитоподібної залози, м'яких тканин і лімфатичних вузлів. Після завершення дослідження складає висновок і робить однозначний висновок про відсутність або наявність патології.
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916
УЗД-спеціаліст
Лікар займається виявленням різних захворювань за допомогою ультразвукового устаткування. Виконує УЗД черевної порожнини, передміхурової залози, м'яких тканин, щитовидної залози і лімфатичних вузлів. Також проводить урологічне і гінекологічне УЗД. Займається розшифровкою результатів досліджень.
Рентгенолог
Записатися на прийом1 онлайн запис