Луговська Тамара Вячеславівна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, сексопатолог
Директор
лікар вищої категорії
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 67 А м.Вокзальна287

Были на консультации вместе с мужем, думаю, буду наблюдаться у нее в дальнейшем
Ангелина
Врач очень хорошая, отвечала на все вопросы вежливо. Спасибо

• 1984 р. — Дніпропетровський ордена Трудового Червоного Прапора медичний інститут «Лікувальна справа».
  • 1986 р. — Проходження клінічної ординатури при Дніпропетровському медичному інституті за спеціальністю «Акушерство і гінекологія».

• Сертифікат учасника Зальцбург-Корнельського семінару з акушерства та гінекології.
  • Свідоцтво про здачу іспиту за фахом після проведення передатестаційного циклу і присвоєння вищої кваліфікаційної категорії за фахом «Акушерство і гінекологія».
  • Сертифікат про присвоєння звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Ультразвукова діагностика».
  • Свідоцтво про проходження підвищення кваліфікації за фахом «Ультразвукова діагностика».
  • Свідоцтво про присвоєння кваліфікації другої категорії за фахом «Ультразвукова діагностика».
  • Свідоцтво про проходження підвищення кваліфікації до диплому циклу спеціалізації «Актуальні питання акушерства та гінекології з курсом контрацепції і планування сім'ї».
  • Свідоцтво про присвоєння кваліфікації вищої категорії за фахом «Ультразвукова діагностика».
  • Посвідчення про підтвердження вищої кваліфікаційної категорії за фахом «Акушерство і гінекологія».
  • Сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Організація і управління охороною здоров'я».
  • Свідоцтво про проходження підвищення кваліфікації до диплому циклу спеціалізації, «Сексопатологія».
  • Сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Сексопатологія».
  • Посвідчення про підтвердження вищої кваліфікаційної категорії за фахом «Ультразвукова діагностика».
  • Свідоцтво про проходження підвищення кваліфікації до диплому циклу удосконалення «Діагностика візуальних форм раку».
  • Сертифікат учасника науково-практичної конференції сексологів та андрологів України «Досягнення та перспективи сучасної сексології та андрології».
  • Сертифікат успішного проходження освітньої підготовки і професійного практичного курсу по збільшенню чоловічого статевого члена за допомогою Pluryal продуктів.

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України.
  • Член Української Асоціації репродуктивної медицини (УАРМ).