Ковпак Тетяна Вадимівна

Вертебролог, Лікар функціональної діагностики, Реабилитолог, Психолог
Керівник мережі центрів хребта «Eurospine Україна»
Лікар-реабілітолог, масажист, вертебролог, психолог, займається функціональною діагностикою і відновленням пацієнтів при захворюваннях хребта, травмах, болях в спині. Веде консультативний прийом, займається розробкою персональних програм при остеохондрозі, болях в області спини. Веде індивідуальні заняття.
Лікар працює в клініках:
Київ м. Ірпінь, вул. Українська, 82
Бровари вул. Львівська, 8

Два года назад попала в аварию. Долго лечилась, было много травм, в том числе повреждение позвоночника. Остались сильные боли, проблемы со многими движениями. Искала реабилитолога, обратилась к Ковпак. Замечательным специалистом оказалась. Разработала для меня индивидуальную программу реабилитации, провела курс массажа. Сейчас мне намного лучше. Буду продолжать лечение у Татьяны Вадимовны.
Очень грамотный диагност. Исследование провела быстро и качественно. Результаты я получила сразу по окончанию процедуры. Теперь, при необходимости, буду обращаться только к этому доктору.
Михаил
Курс реабилитации был назначен после травмы. Я не верил в результат процедур, поэтому решил самостоятельно разработать руку. После 2 месяцев упражнений, которые смотрел в интернете, особого эффекта не заметил. На консультации у реабилитолога врач рассказал, что неправильно я делал, составил лечебный план. Прошло 10 дней, движения практически полностью восстановились. Спасибо большое!
Игорь
Долгое время беспокоила боль в руке — сказывалась травма полученная в прошлом. Сестра посоветовала обратиться за консультацией к массажисту. Так и сделал. Курс массажей помог мне избавится от болей в руке. Очен благодарен врачу за профессиональный подход. Теперь буду проходить у него курсы массажа регулярно.
Эрика
Очень внимательный и как по мне профессиональный доктор. Всегда ответит на все вопросы и разъяснить ситуацию.
Обратилась к доктору с диагнозом сколиоз. улучшение состояния уже со второй процедуры. Всем рекомендую.
Татьяна очень добросовестно относится к своим обязанностям, в меру строгая, ответственная.
Отлично делает массаж. Советую всем)
Нина
Руки Танюши творят чудеса! Выздоровление с таким специалистом наступает быстро.
Андрей
Так сложилось, мы с Татьяной уже второй раз пересекаемся. О процедурах под ее руководством у меня только положительные впечатления.
Екатерина
08 травня '16р.
Замечательный реабилитолог. Все процедуры оказались эффективными.
Олег
08 травня '16р.
Массаж - просто бомба) Рекомендую всем оценить)

• 2012 р. — Національний університет фізичного виховання і спорту України, отримала ступінь спеціаліста і магістра з фізичної реабілітації на кафедрі "Здоров'я людини".
  • 2021 — Київський національний університет ім.Т.Шевченка, спеціалізація "Клінічний психолог"

• 2009 р. — переможниця в науково-методичної конференції Навчально-наукового інституту здоров'я людини;
  • 2009 р. — участь у 2-й міжнародній науковій конференції молодих вчених;
  • 2010 р. — участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Актуальні проблеми валеології та реабілітації "Кримської республіканської установи" Центр Здоров'я";
  • 2011 р. — переможниця соціального проекту Фонду Віктора Пінчука в IV міжнародного форуму-програми "Завтра";
  • 2013 р. — переможниця відбору програми Фонду Віктора Пінчука "Завтра.UA", "Фізична реабілітація пацієнтів з гіпертонією";
  • 2016 р. — участь в науково-освітньому форумі "Академія інсульту";
  • 2016 р. — Національна Академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, "Українська Асоціація боротьби з інсультом";
  • 2017 р. — участь в роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю "Впровадження сучасного Європейського досвіду лікування захворювань нервової системи";
  • 2017 р. — участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Малоінвазивна спінальна хірургія пухлини хребта. Ендоскопічні і мікрохірургічні втручання на міжхребцевих дисках";
  • 2017 р. — участь в роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю "Актуальні питання діагностики та лікування захворювань нервової системи";
  • 2017 р. — Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, "Академія практикуючих неврологів"
  • 2017 р. — участь в роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю "Інновації в лікуванні неврологічного болю";
  • 2017 р. — "Мануальна терапія ", Київський медичний університет;
  • 2017 р. — "Рефлексотерапія ", Київський медичний університет;
  • Участь в I-ї відкритої науково-методичної конференції Національного Університету фізичного виховання і спорту України.

• Член Асоціації рефлекс терапевтів України.