Сторінка 2. Лікарі діагности у Дніпрі (Індустріальний район)

Я рожала в 2016 году в больнице им. Мечникова. Благодаря Виктории Степановне и акушеру Наташе родила доченьку 4700!!! сама, благополучно. Разрывов было довольно много, ео она очень хорошо наложила швы, ни обвисаний, ни дискомфорта, ни рубцов. Благодаря профессионализму доктора доченька родилась абсолютно здоровой. И даже на осмотре в 1 мес невролог сказала Вы после родов вышли победителями) Спасибо ей большое
30 листопада '-1 г.
Я самая счастливая, у меня недавно родилась долгожданная дочь. Хочу поблагодарить Божко Викторию, которая вела беременность и контролировала роды. Она действительно заслуживает уважение. Мы с мужем Вас не забудем.
09 січня '20 г.
У Романа Валерьевича я проходила УЗИ лимфатических узлов. Доктор приятный, исследование провел быстро, расписал сразу результаты. Я довольна выбором доктора.
26 березеня '17 г.
У Романа Валерьевича я проходила УЗИ лимфатических узлов. Доктор мне понравился, процедуру провел уверенно и быстро. Заключение я получила сразу после проведения исследования. Теперь, при необходимости, буду обращаться только к доктору Клокову.
09 квітня '17 г.
Акушер-гінеколог
Консультує як акушер-гінеколог. Спеціалізується на ультразвуковій діагностиці, включаючи УЗД ОМТ. Займається лікуванням патології шийки матки, видаленням поліпів цервікального каналу, гіперпластичних процесів ендометрія, міоми матки та іншими проблемами, пов'язаними з жіночим здоров'ям. Проводить різні малі операції з гінекології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
УЗД-фахівець
Лікар-діагност. Надає послуги з проведення ультразвукового дослідження (УЗД), в тому числі УЗД лімфатичних вузлів, органів черевної порожнини, сечового міхура, передміхурової залози.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Функціональний діагност, сонолог
Спеціаліст в сфері функціональної діагностики роботи організму, проводить ЕКГ і ЕхоКГ, які незамінні в діагностиці роботи серця.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Лікар займається діагностикою та лікуванням запалень слизових оболонок зовнішніх статевих органів, піхви, матки, придатків, яєчників, а також каналів, що з'єднують ці органи; захворювань сечовидільної системи організму жінок, порушень гормонально-ендокринного характеру. Проводить УЗД органів малого тазу, молочної залози, сечового міхура, нирок, черевної порожнини.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується в області ультразвукової діагностики. Виконує дослідження органів черевної порожнини, щитоподібної залози, лімфатичних вузлів і м'яких тканин. Аналізує отримане зображення і виносить висновок про стан здоров'я хворого. Приймає дорослих і дітей.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Дніпро пр-т Слобожанський, 96 м.Вокзальна10519
УЗД-фахівець, сонолог
Доктор займається виявленням патологій за допомогою ультразвукового устаткування. Виконує УЗД для вагітних, а також УЗД внутрішніх органів і м'яких тканин. Після проведення дослідження складає висновок про наявність чи відсутність хвороби. Регулярно підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Дніпро пр-т Слобожанський, 96 м.Вокзальна10519
Кардіолог
Лікар проводить діагностику та лікування таких захворювань, як гіпертонії, серцева недостатність, підвищений рівень холестерину, міокардит, кардіоміопатії, ішемічна хвороба серця, стенокардії. Займається реабілітацією після інфаркту та інсульту.
Записатися на прийом4 онлайн записи
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Записатися на прийом5 онлайн записів
51 рік досвіду
Лікар УЗД, проводить ультразвукові обстеження з використанням усіляких порожнинних і зовнішніх датчиків: органів малого тазу, нирок, органів черевної порожнини, щитоподібної залози, гінекологічне, передміхурової залози, а також проведення еластографії внутрішніх органів.
УЗД-спеціаліст
УЗД-фахівець, проводить ультразвукову діагностику органів (В-режим, 2-D, 3-D): щитовидної залози, селезінки, нирок, підшлункової залози, органів черевної порожнини, заочеревинного простору, наднирників, сечового міхура, а також проводить еластографію при хворобах печінки, жовчного міхура, підшлункової залози.