Василенко Анна Василівна

Дерматовенеролог, косметолог
Лікар першої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань шкірних покривів, а також хвороб, що передаються статевим шляхом. Основна спеціалізація лікаря - усунення дерматиту, екземи, виразок, запальних і грибкових уражень шкіри. Додатково, в сферу обов'язків фахівця входить лікування сифілісу, гонореї, хламідіозу.

Ігор
Хороший лікар, та спеціаліст екстра класу. Розумна та уважна жінка, розповіла що, чому, і від чого, і як від цього позбутися. Розповіла про кілька шляхів вирішення проблеми. Залишився дуже задоволений. Обов'язково прийду ще. Дякую!
Катерина
Хороший та відповідальний спеціаліст! Помітно що справді розуміється у своїй справі. Дуже уважна, при призначенні медикаментів. Знайшла відразу оптимальний варіант: чи не найдорожче, а з адекватними цінами. Однозначно рекомендую!
Очень грамотный специалист. Приятная и компетентная врач. Рекомендую.
Алина
Лучший дерматолог и косметолог в Запорожье. Очень внимательный и компиетентный специалист. Все назначения только по делу. Очень рекомендую.

• 2015 р. — ЗГМУ, спеціальність Лікувальна справа, Дерматовенерологія.

Асоціації

• Член Української Асоціації лікарів-дерматовенерологів і косметологів.