БьютиМед Клиник (Beautymed clinic), медичний центр

р.Вознесенський
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Клініка Beauty Med — сучасний центр краси та жіночого здоров'я. Фахівці клініки надають послуги в рамках естетичної, ін'єкційної, апаратної косметології, проводять курси плазмотерапії, займаються лазерною епіляцією, видаленням кровоносних судин, лазерним омолодженням і корекцією форм тіла.
  • Ціни на послуги

• Пресотерапія від 350

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Алеся
Очень хороший сервис в клинике. Лучшее оборудование. Процедурами по косметологии осталась очень довольна. Сделала 2 процедуры микроигольчатого Rf. Помолодела лет на 7. Обращалась к врачу Юлии.
Alice
Хорошая, уютная клиника, вылечили все проблемы с которыми обращалась! Спасибо!
Анжелика
В клинике удаляла сосуды на лице. После первой процедуры нона носу не было ни одного сосуда. Я не узнала своё лицо. Привыкла видеть сосуды. Прошло недели 3. Сосуды не вернулись.
Отличная клиника, достойное оборудование, эпиляция из всех аппаратов что я делала- в этой клинике самый лучший!
Сніжана
Лікар сподобалася. Був поставлений правильно діагноз після відповідної діагностики. Були надані хороші, та вичерпні рекомендації з лікування. Виконуючи які, я відчула поліпшення уже третій день лікування. Зараз почуваю себе цілком здоровою.
Лікар досить приємна, уважна, дуже докладно розпитала про всі мої симптоми, оглянула та все докладно пояснила. Прийомом залишилася задоволена. В подальшому буду приходити ще! Рекомендую цього висококваліфікованого спеціаліста!
Маша
Мне понравилось, что все принесенные анализы, были расшифрованы и рассказанные доступным языком. Назначили соответствующее лечение. Лекарства назначали постепенно, чтобы не принести больший вред организму.
Юлія
Ввічлива, приємна жінка, дуже кваліфікована, не було відчуття нав'язування дорогих ліків. Результати застосування препаратів які призначила Юлія Віталіївна, не змусили себе чекати. Ефект просто чудовий! Буду звертатися лише до неї.
Ігор
Хороший лікар, та спеціаліст екстра класу. Розумна та уважна жінка, розповіла що, чому, і від чого, і як від цього позбутися. Розповіла про кілька шляхів вирішення проблеми. Залишився дуже задоволений. Обов'язково прийду ще. Дякую!
Катерина
Хороший та відповідальний спеціаліст! Помітно що справді розуміється у своїй справі. Дуже уважна, при призначенні медикаментів. Знайшла відразу оптимальний варіант: чи не найдорожче, а з адекватними цінами. Однозначно рекомендую!
Інна
Хороший та доброзичливий лікар! Справжній знавець, та професіонал у своїй галузі! Неодноразово зверталася з її послугами. результатами завжди задоволена. Юлія Віталіївна справжня чарівниця! Безперечно рекомендую цього професіонала.
Мені сподобалося, що все пояснили доступно, зрозуміло, розклали все по "поличках". Не було нав'язування додаткових процедур. Все чітко та по суті. Лікар просто супер! Буду постійно консультуватися лише у неї. Рекомендую!
Я в восторге) уже два года хожу к Лилиане , результатом больше чем довольна )
Я недавно была по записи в этой клинике, делала процедуру плазмолифтинга, уходовые процедуры, уже сделала 4 раза прессотерапию. что могу сказать, клиника новая вроде бы недавно открылась, красивый дизайн клиники, насколько мне обьяснили очень современное оборудование, видно что никакого Китая здесь нет. по поводу процедур я тоже осталась довольна, прессотерапия очень расслабляет, у них какой то медицинский прибор для пресса, раньше мне по другому как то делали пресс, тут понравилось в разы больше. плазму делала врач Юлия, очень приятная и внимательная врач, рекомендую. уход один раз делала у врача Лилианы тоже понравилось, назначила рекомендации по домашнему уходу, обьяснимла как праваильно пользоваться. уделила мне много времени.
Алина
Новая красивая клиника делала чистки у врача Юлии, результатом довольна. в клинике еще принимает врач гинеколог с узи, очень удобно, все в одном месте. у кого с сосудами есть проблема, здесь тоже есть апарат для удаления сосудов. есть кабинет эпиляции, знакомая моя уже была на ней, осталась очень довольна по сравнению с другим апаратом, на котором делала процедуру, не помню какой фирмы она сказала апарат.
Зверніть увагу на інші клініки:
Запоріжжя пр-т Соборний, 158 (бізнес центр "Форум", оф. 258) р.Вознесенський
7,2
Кабінет гінеколога та УЗД-фахівця Амро І. Г. — це професійна допомога, комплексне лікування, діагностика та профілактика захворювань репродуктивної системи. Спеціаліст регулярно проходить курси підвищення кваліфікації. Розширення власних можливостей та бази знань направлено на впровадження на практиці інноваційних методик діагностики та терапії. Лікар є постійним слухачем вебінарів, а також учасником наукових семінарів, симпозіумів та інших профільних заходів.
Пн — Пт: 08:00-20:00
Запоріжжя вул. Новокузнецька, 12 р.Комунарський
Пн — Пт: 09:00-17:00
Запоріжжя вул. Незалежної України, 47 р.Вознесенський
7,2
Медичний центр «NEURO» спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних хвороб з доказовим індивідуалізованим підходом. В умовах центру є можливість проходження комплексної електронейроміографії – стимуляційна разом з голчастою.
Запорізька обласна клінічна лікарня – багатопрофільний лікувально-діагностичний заклад, який не лише крокує у ногу із часом, а ще – постійно знаходиться на порозі колосальних покращень. Висококваліфіковані фахівці, сучасне обладнання, використання європейських та авторських методик лікування і діагностики не вперше доводять свою ефективність. Для кожного працює і контакт-центр, співробітники якого забезпечують оперативний запис до лікаря. Щодня адміністратори обробляють понад 300 звернень. Абсолютно всі пацієнти, незалежно від віку, статусу і складності проблеми, можуть оцінити оперативність надання медичної допомоги та європейську систему сервісу, починаючи від звичайної необхідності здати аналізи, закінчуючи стаціонарним лікуванням.
Пн — Пт: 09:00-18:00