Сторінка 2. Неврологи в Запоріжжі

Мне нравиться у Ткаченко лечиться, более опытного невролога трудно найти. Не только назначит лекарства, еще и посоветует что лучше, какие дополнительно процедуры стоит пройти.
02 вересня '16 г.
Галина Евгеньевна
Да и сравнивать мне не с кем. Ткаченко это же авторитетный специалист по неврологии у нас в городе. Я таких просто не знаю, кому бы Людмила Кирилловна не помогла.
05 вересня '16 г.
Максим
Остеохондроз просто замучил, а мне работать надо. Уделил время и записался на прием к Проценко, доктор назначил процедуры, лекарства, сейчас уже полегче, консультируюсь у него периодически.
06 жовтня '16 г.
Обслуживанием у Владимира Николаевича довольна. Результаты от лечения очевидны. Прекрасный невролог, советую!
18 вересня '16 г.
Иван
Владимир Николаевич для нас лучший невропатолог. Уже много лет мы лечимся только у него. У ребенка врожденные неврологические проблемы, и только с помощью доктора Проценко удается добиваться действительно хороших результатов.
23 лютого '17 г.
Николай
Я восстанавливался после операции под руководством Николая Ивановича. Применяемые им методы терапии дают отличные результаты, эти процедуры полезны для оздоровления всего организма.
02 липня '16 г.
Лікар УЗ-діагностики
Доктор Егорченко Оксана Борисовна, высшая квалификационная категория в области детской кардиологии. Проводит разностороннюю диагностику и терапию цереброваскулярных заболеваний, гипертонии, ИБС, нарушений ритма и других патологий сердечно-сосудистой системы. Оказывает консультационные услуги по вопросам профилактики и необходимости оперативного вмешательства.
Запоріжжя вул. Гончаренка (кол. Панфіловців), 7 р.Вознесенський
Невропатолог
Доктор Чорна В. В. спеціалізується в області невропатології. Займається діагностикою та лікуванням центральної і периферичної нервової системи. Підбирає медикаментозну схему лікування, а також призначає терапію, що включає лікувальну фізкультуру, масажі, магнітотерапію.
Невролог, фізіотерапевт
Лікар займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань. Проводить такі види фізіопроцедур: електрофорез, ампліпульс, фонофорез, ультразвук, лазеротерапію, магнітотерапію, ЧЕНС, УХТ, пресотерапію.
Записатися на прийом4 онлайн записи
Невролог
Ординатор вищої категорії надає послуги відповідно до своєї спеціалізації, займається лікуванням і діагностикою лицьових болів нез'ясованого походження, остеопорозу, порушень кровообігу головного мозку. Використовує в своїй практиці медикаментозні, не медикаментозні і гомеопатичні методи лікування пацієнтів.
Невропатолог
Доктор Кобзєва Світлана Валентинівна спеціалізується в області невропатології. Лікар вищої категорії, надає послуги ранньої діагностики хвороб нервової системи і лікування різних захворювань, в тому числі таких, як інсульт, розсіяний склероз, хвороба Паркінсона, розлади нервово-м'язового характеру. Невропатолог застосовує найсучасніші методи обстеження (ультразвукова доплерографія, комп'ютерна томографія, реенцелографія).
Невролог
Лікар проводить оцінку неврологічного статусу у пацієнтів. Займається лікуванням болю в спині за допомогою ін'єкцій. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні мігрені, вегетосудинної дистонії, радикуліту, невралгії, остеохондрозу, судинних захворювань головного та спинного мозку.
Запоріжжя вул. Дніпровська, 24 (вхід з боку вул. Олександрівській) р.Олександрівський
Невролог
Я Пухальський Микола Павлович, лікар-невролог та функціональний діагност. В своїй роботі я керуюсь сучасними доказовими медичними даними та індивідуальним підходом до лікування За свою практичну діяльність я пройшов різні рівні роботи в неврології: кафедра, поліклініка, стаціонар, клінічні дослідження, діагностична діяльність, а тому знаю, як надається неврологічна допомога і яких недоліків можна уникнути Зокрема через це виникла ідея створити медичний центр «NEURO», робота якого базується на засадах доказової медицини, сучасних медичних даних та неупередженості, завдяки чому пацієнт отримує точну та комплексну інформацію про стан свого здоров'я. В умовах МЦ «NEURO» у вас є можливість отримати якісні неврологічні послуги, а також пройти діагностику периферичної нервової системи за допомогою електронейроміографії (ЕНМГ)
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-12
Запоріжжя вул. Незалежної України, 47 р.Вознесенський
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці неврологічних патологій. Здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає додому до пацієнтів. Лікує остеопороз, радикуліт, міжхребцеві грижі, хворобу Бехтєрєва, невралгію, хронічний нейропатичний біль, наслідки інсульту. Виконує видалення кісти Бейкера.