Андрєєв Олександр Вікторович

Отоларинголог
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
асистент кафедри
Лікар-отоларинголог, займається діагностикою, профілактикою та лікуванням ЛОР-захворювань. Приймає пацієнтів (дорослих і дітей) з гострим тонзилітом, отитом, ринітом, гайморитом і сірчаними пробками. Олександр Вікторович виконує промивання носа і лакун піднебінних мигдалин, пневмомассаж барабанної перетинки.

Лікар працює в клініках:
Одеса вул. Академіка Сахарова, 3 А р.Пересипський

Василиса
Обратилась по совету сестры, решила привести на прием ребенка. Не хочу говорить о болезнях ребенка, но именно Александру Анатольевичу удалось ее решить. Я довольна тем, что обратилась к нему. Теперь болезни горла нам не страшны!

• 2002-2008 рр. – Закінчив Одеський державний медичний університет та здобув повну вищу освіту за спеціальністю «лікувальна справа» та кваліфікацію лікар.
  • 2008-2010 рр. – Інтернатура з оториноларингології, на базі Одеського національного медичного університету.
  • 2010-2011 рр. – Районний спеціаліст у Комінтернівській ЦРЛ, лікар сумісник у дитячій міській лікарні №3.
  • 2012-2014 рр. – Лікар, клінічний ординатор на базі Одеської клінічної обласної лікарні.
  • 2014-2019 рр. – Аспірантура, асистент кафедри оториноларингології.