Акушер-гінеколог в Одесі

Алина
Случайно попала на его смену в 2018ом году.Без лишних сюсюканий,профи.Все прошло отлично.Сам родовой процесс быстрый,слаженный .Разрезал и зашил идеально.Планирую идти к нему во второй раз
30 листопада '-1 г.
Пользуюсь услугами ON Clinic уже в течении 3 ех лет. После долгих поисков хорошего гинеколога, я наконец-то в 2017 году обратилась и попала к Ющенко Т.А. Очень хороший, спокойный и грамотный врач. Помогла с моими проблемами, при этом назначив минимум препаратов. Всегда готова уделить время, объяснить доступно проблему и решить её.
22 квітня '21 г.
Лилия
Ющенко Татьяна Александровна очень хороший врач, внимательная, никогда не назначает ненужных лекарств. Много раз была у неё на приеме и всегда только положительные впечатления. Умеет успокоить пациента. Всегда рекомендую именно этого врача своим знакомым.
07 березеня '21 г.
Любовь
Я хочу сказать спасибо Александра Ильича, за дочь которую он спас. Я ему благодарна, хотя чтоб не было каких то осложнений нужно беременным помогать сразу а не тянуть но я ему благодарна
30 листопада '-1 г.
Акушер-гінеколог, онкгінеколог
Лікар акушер-гінеколог, який має вищу категорію. Спеціалізується на амбулаторних оперативних втручаннях (вишкрібання, електрокоагуляція та інше), консультує з питань жіночого безпліддя, займається лікуванням генітальних інфекцій, веде вагітність.
Записатися на прийом15 онлайн записів
Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, що спеціалізується на проведенні клінічних обстежень, ультразвукових досліджень, PRP і озонотерапії, малоінвазивної лазерної хірургії. Має вчений ступінь кандидата медичних наук.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.2
Консультація 800/600узд
Акушер-гінеколог, косметолог
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, що займається лікуванням запальних захворювань органів малого таза, проведенням корекції гормональних порушень і статевих розладів. Спеціалізується на PRP і озонотерапії, малоінвазивної лазерної хірургії, післяпологової реабілітації.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-07
Консультація 400/600 грн.
Акушер-гінеколог
Лікар Лавренчук Ганна Миколаївна займається комплексним лікуванням захворювань репродуктивної системи жінки будь-якої етіології. Має першу лікарську категорію в області гінекології. Спеціалізується на недугах, що вражають шийку матки, запальних процесах, інфекції, що передаються статевим шляхом. Крім того, компетентна у дослідженнях гормонального фону, лікує збої в роботі ендокринної системи, коригує гормональний фон. Консультує з питань планування сім'ї.
Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог другої категорії. Займається відновленням нормальної функціональності жіночого організму (включаючи репродуктивність), використовуючи сучасні профілактичні, діагностичні та терапевтичні методики.
Викликати лікаря додому
Акушер-гінеколог, який має вищу категорію. Основна професійна діяльність спрямована на проведення діагностики (забір аналізів, відеокольпоскопія, ультразвукове дослідження) та лікування різних захворювань (цистит, безпліддя, клімактеричні порушення, міоми матки, поліпи).
Акушер-гинеколог, Репродуктолог, Гинеколог
Одеса пр-т Героїв Небесної Сотні, 47/1 р.Київський