Сторінка 5. Лікарі в Києві (метро Васильківська)

Конова Оксана
Дуже вдячна Наталії Ларіонівні, привозила на консультацію свою маму після відвідин кардіолога в поліклініці, сам Господь направив, хто зна щоб могло статися, як би не вона, справжній фахівець своєї справи. Дуже уважна, приємна, спокійна, все розповіла, пояснила, призначила лікуваня доступно і зрозуміло. Потихеньку мамі стає краще і вона дуже рада що лікар цікавиться ії самопочуттям, корегує лікування. Ми тепер їдем тільки в Медельвейс до нашого кардіолога. Раджу людям цього лікаря. Хотіла б звернутися до керівництва Медичного центру МЕДЕЛЬВЕЙС з проханням заохотити Говорову Н.Л. за її сумлінну працю, відповідальне та старанне відношення до своїх обовязків та людей. Щиро дякую та бажаю міцного здоров`я !
30 листопада '-1 г.
Тарас Г.
Дуже компетентний лікар, та прогресивний фахівець. Ніяких зайвих аналізів і процедур, лікування оптимальне та доступне! Раджу цього лікаря всім, хто хоче вилікуватися і бути здоровим! Спасибі, Вам! Більше б нам таких лікарів!
02 лютого '20 г.
Варсавия
Приємний лікар, з добрим ставленням. Вона розклала діагноз все по поличках, так що стало зрозуміло навіть мені. Дуже вдячний за якісну консультацію !!! Надалі буду відвідувати цього лікаря! Лікування допомогло. Так що можу рекомендувати.
22 березеня '20 г.
Косметологические процедуры по омоложению кожи провожу только у косметолога Шевченко. Около года доверяю свое лицо настоящему мастеру-Оксане Викторовне. Считаю, что мне очень повезло с врачом. Спасибо.
09 лютого '17 г.
Терапевт, кардіолог, УЗД-фахівець
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань терапевтичного профілю. Успішно лікує стенокардію, атеросклероз, миготливу аритмію, пневмонію, ГРВІ, риніт, хронічний бронхіт. Виконує УЗД серця і щитовидної залози. Проводить ЕКГ, розшифровує результати досліджень.
Консультація від 550
Косметолог
Доктор Шевченко Оксана Вікторівна виконує різні види лазерної терапії шкірного покриву. Проводить лазерну епіляцію, омолодження, очищення шкіри обличчя і тіла. Консультує з питань косметологічних процедур чоловіків і жінок. Застосовує знеболювання при проведенні маніпуляцій.
Косметолог
Лікар-косметолог займається видаленням волосяного покриву з зони бікіні, рук, ніг, спини, пахв і інших проблемних ділянок тіла у жінок і чоловіків. Проводить прийом пацієнтів, консультує з питань знеболювання при процедурі.
Отоларинголог
Доктор Самборська Софія Миколаївна - отоларинголог. Протягом 7 років займається усуненням захворювань ЛОР-органів. Спеціалізується на малоінвазивних методиках впливу. Допомагає ліквідувати сірчані пробки, проводить промивання носових пазух. Відчиняє абсцеси і гнійні освіти. Спеціалізується на пункціях носових ходів, розшифровує аудіограми. Проводить комплексне лікування отитів, ларингіту, фарингітів і інших патологічних процесів. Розробляє індивідуальні схеми впливу.
Ортопед, Травматолог
Доктор Авілов Володимир Леонідович спеціалізується на травматології та ортопедії. Приймає пацієнтів і надає послуги консультації. Проводить первинну хірургічну обробку рани. Своєчасно надає допомогу по вправляння вивихів, лікування розтягувань і переломів. Веде хворих з множинними і важкими травматичними ушкодженнями.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Київ вул. Володимира Брожки (колиш. Кіровоградська), 112/40 м.Деміївська308м. Васильківська2610м.Либідська507
Гінеколог
Лікар-гінеколог Дуркіна Рлена Романівна займається лікуванням таких захворювань, як запальні хвороби органів малого таза, вульвагінального кандидозу, ерозії шийки матки, захворювань. Також займається лікуванням хвороб, які передаються статевим шляхом.
Кінезітерапевт, реабілітолог
Фахівець з фізичної реабілітації, кинезитерапии, глибоким технікам масажу. Спеціалізується на лікуванні остеохондрозу, протрузий і міжхребцевих гриж різної складності. Лікуванні артрозу великих суглобів і фізичної реабілітації пацієнтів, після травм і переломів, а так само реабілітації після операцій на менісках, хрестоподібних зв'язках і по заміні суглобів, в тому числі після операцій з видалення міжхребцевої грижі.
Уролог, УЗД-фахівець
Доктор Шматюк Тарас Ігорович спеціалізується в області урології. Проводить консультації та комплексні діагностичні дослідження органів чоловічої статевої та сечовивідної систем. В роботі використовує ультразвукову діагностику. Виявляє причини і лікує безпліддя у чоловіків. Виконує хірургічні операції з метою пластики вуздечки крайньої плоті, видалення кісти, лікування варикоцеле і гідроцеле. Крім того, приймає пацієнтів з симптоматикою інфекцій, що передаються статевим шляхом.
Дерматовенеролог, дерматолог, трихолог, косметолог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з шкірними захворюваннями і венеричними патологіями. Виконує видалення новоутворень шкіри радіохвильовим методом. Спеціалізується на апаратної косметології. Проводить ультразвукову і комбіновану чистку обличчя, масаж обличчя. Консультує з питань вибору лікувальної косметики.
Хірург
Лікар загальної хірургічної практики, хірургії животу, проктолог, проводить видалення новоутворень, хірургічний супровід