Сторінка 6. Лікарі в Києві (метро Васильківська)

Таня
Очень понравился доктор. Рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Лена П.
Сьогодні ми з сином були на прийомі у Юлії Володимирівни, дуже хороший лікар, і в першу чергу людина . Все дуже чітко і детально пояснила мені і синові, що стосується нашого питання. Написала призначення. Рекомендую цього компетентного лікаря!
28 лютого '20 г.
Екаткрина
Уже не перший раз звертаюся до даного лікаря. Я дуже задоволена відвідинами, лікар компетентна, професіонал своєї справи. Він дуже добре пояснює і розповідає всю інформацію. Планую і далі звертатися тільки до неї. Рекомендую!
20 лютого '20 г.
Хірург, естетист-ін’єкціоніст, косметолог
Лікар загальної хірургічної практики, хірургії животу, проктолог, проводить видалення новоутворень, онкологічний спуровід, приймає також як косметолог ін’єкціоніст
Київ вул. Володимира Брожки (колиш. Кіровоградська), 112/40 м.Деміївська308м. Васильківська2610м.Либідська507
Терапевт, гастроентеролог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, дихальної і серцево-судинної систем. Приймає пацієнтів з гострою респіраторною вірусною інфекцією, анемією, бронхітом, синдромом подразненого кишечника, гастритом, холециститом, цирозом печінки і іншими патологіями.
Консультація від 550
Практичний психолог
Спеціаліст займається лікуванням психосоматичних розладів. Приймає пацієнтів з легкими депресивними станами. Працює з деструктивними емоційними станами. Спеціалізується на дитячій та сімейній психології.
Логопед
Спеціаліст займається корекцією мовних порушень. Виконує логопедичний масаж. Лікує заїкання, дисфонію і тахілалію, дислалію, гугнявість, дислексію. Приймає дітей з порушенням вимови або слуху після травм або оперативних втручань.
Уролог, УЗД-фахівець
Лікар проводить широкий спектр діагностичних, ендоурологічних маніпуляцій і операцій при сечокам’яній хворобі, гіперплазії передміхурової залози і новоутвореннях сечового міхура та операції на органах сечовидільної системи та репродуктивних органах.