Вапнічна Ірина Вікторівна

УЗД-фахівець, терапевт
Лікар вищої категорії
Лікар ультразвукової діагностики вищої кваліфікаційної категорії. Проводить широкий спектр досліджень з допомогою ультразвуку, в тому числі УЗД суглобів, лімфовузлів, м'яких тканин, молочних залоз, щитовидної залози, органів черевної порожнини, заочеревинного простору, малого тазу, серця, плевральної порожнини, мошонки і т.д. Також виконує пренатальні ультразвукові скрининги і Допплерографічеськоє дослідження судин.

16 квітня '17р.
Внимательная и грамотная доктор. Исследование провела хорошо и быстро. я довольна выбором врача.
Кристина
Проходила УЗИ брюшной полости. Врач мне понравилась. Исследование провела быстро и все подробно объяснила.
Василь
Найкращий спеціаліст в своїй сфері та просто хороша людина! Візитом дуже задоволені, отримали швитку та чітку інформацію щодо нашої проблеми! Дякую Богові що ще є такі лікарі!
Илона
Очень хороший врач. Внимательная, добрая, отзывчивая. Помогла не только как врач УЗД. Рекомендую!)
Лучший УЗИ-специалист в Киеве.
Светлана.
Ирина Викторовна очень хороший УЗИ-специалист. Чуткий и внимательный доктор. Спасибо большое!
Григорий
Прекрасный доктор и очень внимательный человек! Делал УЗИ органов малого таза, щитовидной железы и почек, и по каждому исследованию получил подробные, развёрнутые ответы и рекомендации. Сегодня такие специалисты- большая редкость! Большое спасибо за Вашу работу!

• 1988 р. — Чернівецький державний медичний інститут.

• 1995 р. — курси підвищення кваліфікації з терапії, спеціалізація з УЗД;
  • 2007 р. — курси підвищення кваліфікації з УЗД;
  • 2012 р. — курси підвищення з організації ОЗ.