Сторінка 39. Стоматологи в Києві

Андрей
Отличный доктор, теперь я знаю, к кому буду ходить лечить зубы.
04 жовтня '16 г.
Спасибо за красивую улыбку!!!)))
02 жовтня '16 г.
Снежана
01 лютого '17 г.
Никита
Хороший врач, ничего плохого не могу сказать.
01 червеня '16 г.
Врач понравился. Лечение проводит очень хорошо.
14 серпня '16 г.
Руслана
Пользуемся услугами Виталия Сергеевича всей семьей, нареканий нет.
30 вересня '16 г.
Стоматолог
Лікування каналів, постановка пломб, професійна гігієна ротової порожнини.
Стоматолог-хірург, ортопед
Лікар спеціалізується на лікуванні зубів і ясен хірургічними методами. Займається видаленням зубів, розміщенням зубних імплантів, виправленням вроджених дефектів. Приймає пацієнтів з кістами ротової порожнини. При необхідності призначає рентгенографію і КТ. В роботі використовує сучасні методики і техніки.
Стоматолог-гігієніст
Лікар спеціалізується на профілактиці стоматологічних захворювань. Виконує ряд маніпуляцій щодо запобігання карієсу: запечатування фісур і усунення нальоту за допомогою сучасних методик. Здійснює полірування зубів спеціальними пастами, покриття зубів фтористим лаком або гелем для зміцнення емалі.
Стоматолог
Лікар спеціалізується на лікуванні та профілактиці карієсу постійних і молочних зубів. Також приймає пацієнтів з пародонтитом, пародонтозом, гінгівітом та пульпітом. Займається відновленням коронкової частини зуба металокерамічними коронками, коронками на підставі діоксиду цирконію. Виконує відбілювання зубів.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Стоматолог-ортопед, гнатолог
Записатися на прийом1 онлайн запис
Стоматолог-гігієніст
Лікар-гігієніст, імунолог першої кваліфікаційної категорії займається чищенням ротової порожнини за допомогою ультразвукового та піскоструминного апарату. Веде консультативний прийом пацієнтів з питань гігієни, підбирає індивідуально кошти для чистки. Володіє навичками пародонтологической терапії, діагностики ясен. Лікує гінгівіт, пародонтит, проводить ремінералізацію і відбілювання. Учасник міжнародних науково-практичних семінарів, конференцій, конгресів.
Дитячий стоматолог
Стоматолог першої кваліфікаційної категорії займається терапією зубних хвороб у дітей. Спеціалізується на комплексній діагностиці початкового і прихованого карієсу. Надає послуги видалення молочного зуба, пломбує зуби, лікує каріозні поразки. Робить глибоке фторування, також застосовує в роботі озонотерапию.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-06-02
Дитячий стоматолог
Доктор Гома Юлія Вікторівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні зубів у дітей. Здійснює огляд ротової порожнини, проводить діагностику зубного ряду, профілактику захворювань. Веде лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту, застосовує комп'ютерну анестезію. Проводить глибоке фторування, герметизацію фісур, озонування зубного ряду. Доктор підвищує свою кваліфікацію, відвідує курси лекцій по стоматології.
Стоматолог-терапевт
Лікар-стоматолог, спеціалізується на загальній терапії каріозних і некаріозних зубо-щелепних поразок. Займається лікуванням кореневих каналів зуба, пломбуванням. Надає послуги з відновлення структури емалі, також проводить художню реставрацію. Практикує ендодоніческое лікування.