Добриніна Нінель Іванівна

Гомеопат
Лікар Добриніна Нінель Іванівна спеціалізується на народних і нетрадиційних методах терапії різних захворювань. Володіє технікою пульсодіагностіка, освоїла сканування краплі крові в темнопольному мікроскопі. Застосовує лікування гомеопатичними препаратами. Веде консультативний прийом пацієнтів.
Лікар працює в клініках:
Київ вул. Драгоманова, 40е м.Позняки155м.Харківська155

Хожу к Нинель Ивановне уже больше года. За год приема гомеопатии все мои гормоны пришли в норму, многие другие проблемы со здоровьем пропали. Родителей "подсадила" тоже. Мама забыла что такое высокое давление. Очень рекомендую!
Лиза
На консультации была вежливой и доброжелательной, чем завоевала мое доверие
Игорь
Талантливый хирург. Я очень доволен приемом.

• 1985 р. — Донецький медінститут за спеціальністю "лікувальна справа".

• 2010 р. -спеціалізація лікаря народної та нетрадиційної медицини в Харківській академії післядипломної освіти;
  • 2003 р. — курси по акупунктурних діагностиці та гомеопатії в м. Сімферополі;
  • 2008 р. — курси з гомеопатії в "Школі Попових" — м. Київ;
  • 2009 р. — освоїла методику сканування краплі крові в темнопольному мікроскопі і розширені можливості діагностики та лікувальної дії на пацієнтів методами альтернативної медицини;
  • 2015 р. — навчання та стажування в клініці "Аюрведа 192" у Віктора Мацишина.
Схожі спеціалісти:
Рефлексотерапевт, Мануальний терапевт, Гірудотерапевт, Гомеопат, Медичний психолог
Лікар інтегративної медицини: сімейний лікар, невролог, лікар-гомеопат