Сторінка 7. Лікарі в Києві (метро Площа Незалежності)

Психолог
Психолог допомагає впоратися з такими станами як депресія, психологічні травми, ПТСР, розлади харчової поведінки, тривожність, проблеми зі сном, панічні атаки. Проводить підготовку до пологів та супровід під час пологів, психологічний супровід під час лікування онкодіагнозів різної етіології.
Консультація 1900 грн.
Психолог, гіпнолог
Спеціаліст працює з такими питаннями, як батьківсько-дитячі стосунки, стосунки в парі, проблеми із зачаттям (психологічна безплідність), адаптація до вагітності/батьківства, ранній розвиток, незадоволеність власним життям, тривожність, бажання все контролювати і невміння розслаблятися, образи, самооцінка/самоцінність.
Анестезіолог-реаніматолог
Педіатр, дієтолог, УЗД-спеціаліст
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні таких захворювань, як ГРВІ, гострі захворювання травної, сечостатевої, бронхо-легеневої систем у дітей. Здійснює патронаж новонароджених та дітей до 2-х років.
Ендокринолог
Записатися на прийом1 онлайн запис
Масажист
31 рік досвіду
Приймає дітей з 14 років.
Фізичний терапевт, ерготерапевт, масажист
Викликати лікаря додому
Фізичний терапевт, ерготерапевт, масажист проводить такі види масажу, як класичний, спортивний, лімфодренажний, розслаблюючий, реабілітаційний масаж обличчя, а також легкі мануальні техніки, тейпування.
Анестезіолог-реаніматолог, терапевт, лікар виїздної служби
Викликати лікаря додому
Медицина для мене — це безперервний розвиток та рух вперед, можливість постійно дізнаватись щось нове, допомагати тим, хто дійсно того потребує.
Терапевт
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Професія лікаря дає можливість приносити користь суспільству, робити людей здоровішими та щасливішими.
Терапевт
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Ще з дитинства я вирішила, що буду лікарем. Завжди цікавила наука та те, як працює наш організм. Володіючи знаннями у медичний сфері, я розумію, що можу допомагати людям розширювати розуміння про свій організм, лікувати патології, розвивати науку і вносити вклад у медичні досягнення, які з кожним роком будуть тільки покращувати якість нашого життя.
Консультація Только онлайн - 350