Лікарі неврологи в Києві (метро Площа Незалежності)

Мама троих не доношенных
Самый лучший доктор
30 листопада '-1 г.
Богдан
Я участник АТО после тяжелой контузии не мог спать по ночам, слышал разрывы снарядов и стоны боевых товарищей. Окружающие равнодушно записывали меня в психи. Побратимы посоветовали обратиться к невропатологу с большой буквы Нестерову. Благодаря его современным методам и человеческим качествам начал спокойно спать, вернулся в семью. Большое вам человеческое спасибо!!!!
30 листопада '-1 г.
Женя
Очень опытная и умная доктор, лечила и меня, и дочку. Большое спасибо за вашу поддержку и участие
23 грудня '16 г.
Екатерина
Я не знаю, какие конкретно из сеансов Романа оказали наибольшее влияние, но именно после лечения у него поясничные боли исчезли полностью.
16 травня '16 г.
Невролог
Доктор Гричина Людмила Михайлівна спеціалізується в області неврології. Лікує як дорослих пацієнтів, так і дітей. Консультує, висловлює другу лікарське думка. Займається діагностикою та лікуванням таких хвороб, як вегетосудинна дистонія, травми головного мозку, гострі і хронічні невралгії. Виконує ряд лікувальних процедур, включаючи паравертебральную блокаду.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Невропатолог
Викликати лікаря додому
Лікар-невропатолог, приймає пацієнтів за попереднім записом і на дому по Києву. Доктор Нестеров Р.В. в роботі застосовує сучасні методи діагностики і лікування такі, як Су Джок акупунктури, вегетативно резонансний тест і біорезонансне лікування. Спеціалізується на лікуванні онкологічних захворювань, епілепсії, неврозів, остеохондроз хребта, різноманітні форми депресії та інші.
Невролог
Лікар займається діагностикою та лікуванням гострих та хронічних судинних захворювань головного мозку, хвороби Альцгеймера та інших нейродегенеративних захворювань, наслідків перенесеного інсульту, запальних захворювань головного мозку, спинного мозку.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Невролог
Доктор Шуйская Ірина Геннадіївна має вищу кваліфікаційну категорію в області дитячої неврології. Спеціалізується на відновлювальному лікуванні дітей, а також діагностики і лікуванні уражень центральної та периферичної нервових систем. У сферу професійних інтересів лікаря також входить генетика і психіатрія. Доктор лікує такі захворювання, як вегетосудинна дистонія, нервові захворювання у новонароджених, невралгії.
Записатися на прийом1 онлайн запис