Лікарі мамологи в Києві (метро Площа Незалежності)

Олена
Кращий лікар. Мені дуже пощастило бути її пацієнткою ще з 2016 року.
30 листопада '-1 г.
Лікар ,який справив на мене дуже приємні враження.Дуже тактовний,відкритий у спілкуванні з пацієнтами,відчувалась легкість з перших хвилин як тільки я зайшла до нього в кабінет .Рекомендую ,ви точно не пошкодуєте ,якщо запишитесь на прийом.
30 листопада '-1 г.
Лина
Прекрасный врач, обращалась к ней впервые по совету подруги. И мне понравилось, как прошла консультация. Внимательный и чуткий доктор, вызывает доверие. В будущем не раздумывая обращусь снова к ней.
09 березеня '19 г.
Остались только самые лучшие впечатления после визита! Отвечает на все вопросы, уделяет много времени, все разъясняет таким образом, чтоб человеку без медицинского образования было все понятно. Очень вежливый, умный, внимательный человек. К такому профессионалу хочется приходить еще и еще!
11 липня '17 г.

На жаль,

за напрямком "Мамолог" лікарів в Києві біля зуп метро Майдан Незалежності на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншого відповідного спеціаліста в Вашому місті

Шукати лікаря!

Онкохірург
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, мамолог
Маммолог, Онколог
Мамолог, Онколог
Мамолог, Онколог, Хірург, Дерматоонколог
Онкохірург, мамолог, онколог, лікар ультразвукової діагностики
мамолог, онкохірург
Мамолог, онкохірург, пластичний хірург