Сторінка 11. Лікарі в Києві (метро Площа Незалежності)

Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Сімейний лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань органів дихання, серцево-судинної системи, хвороб органів шлунково-кишкового тракту, патологій сечовивідної системи, неврологічних хвороб, алергічних реакцій.
Терапевт
Чому я працюю лікарем? Відчуваю безмежно приємні емоції, коли мої знання і вміння у сфері медицини допомогли людині.
Консультація Тільки онлайн - 350
Психолог
Чому я працюю лікарем? Двоє дивляться вниз. Один бачить калюжу, другий – зорі. Я обрала саме бути лікарем психологом для того щоб допомогти людям розгледіти сіяючи зорі які відображаються в калюжі
Консультація Тільки онлайн - 900
Офтальмолог
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Хороший зір - важлива складова якісного життя, і мені приємно допомагати людям зберігати його та відновлювати. Знання мов: англійська - середній рівень, іспанська - середній рівень
Педіатр, інфекціоніст
Стоматолог
Лікар-стоматолог, проводить консультативний прийом пацієнтів, огляд ротової порожнини, лікування та видалення зубів. Володіє навичками дентальної імплантації, здійснює бюгельне і незнімне протезування. Відвідує курси підвищення кваліфікації, тематичні конференції, удосконалює навички роботи.
Кардіолог, лікар УЗД
Лікар-кардіолог займається діагностикою та лікуванням таких захворювань, як ішемічна хвороба серця, серцева недостатність, стенокардія, порушення ритму, гіпертонічна хвороба, вегето-судинна дистонія, міокардити, легенева гіпертензія, кардіопатії.
Уролог, УЗИ-фахівець
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням урологічних захворювань хірургічними та консервативними методами. Виконує операцію з видалення водянки яєчка, протезування яєчка та операцію Мармара при варикоцеле. Проводить чоловічу цистоскопію, радіохвильове або лазерне видалення кондилом, папілом промежини або зовнішніх статевих органів.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Акушер-гінеколог