Лікарі психотерапевти в Києві (метро Площа Незалежності)

Михайлов Дмитро Юрійович
Прийом був корисним
02 січня '24 г.
Дуже хороший лікар. Катерина Олександрівна, працювала з моєю дитиною, так як вона страждала фобією темряви. Уже за два сеанси, я помітила прогрес. Житина вже не так боялася спати з вимкненим світлом. А згодом взагалі все нормалізувалося. Дякую!
20 лютого '20 г.
Никита
В житті, мене спіткали певне труднощі. Я не знала що робити далі, та як бути. Вже посала приймати таблетки, але й вони не дуже допомагали. Знайомі порадили цього спеціаліста. записалася до неї на прийом. За декілька сеансів відчула себе значно краще! з'явився сенс в житті. Дякую!
16 лютого '20 г.
Надежда
Мучили панические атаки. Нехватало воздуха, судорогой сводило руки и ноги. Сильно боялась, что умру. Обошла всех врачей, ничего не находят. Потом конечно я узнала, что причина психологическая. Сейчас расстройства как такового уже нет
27 лютого '18 г.
Психолог, Психотерапевт
Доктор Гордон Катерина Олександрівна спеціаліст вищої категорії, спеціалізується на психології та психотерапії. Надає послуги з лікування анорексії, неврозу, стрес, фобій, панічніх атак, булімії и вегетосудінної дістонії. Займається вірішенням проблем різніх залежних, проблем пов'язаних Із сексуальній сфері, зовнішнім вигляд, зайве вагою, невпевненістю в Собі. Проводити парні и Індивідуальні консультації. Лікування может Проводити по скайпу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Викликати лікаря додому
Спеціаліст займається лікуванням неврозів і фобій, допомагає впоратися з тривожністю і необгрунтованими страхами. Здійснює терапію за допомогою сеансів психотерапії. У своїй діяльності використовує як традиційні, так і сучасні методики. Публікує наукові праці в спеціалізованих виданнях, бере участь в конференціях і семінарах.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Психолог, Психотерапевт
Василькова Мирослава Михайлівна — психолог, психотерапевт, коуч. Більше 10 років допомагає людям знайти відповіді на свої важливі питання, впоратися з складними життєвими ситуаціями, знайти внутрішню гармонію та ресурс до самореалізації. Спеціалізується в роботі з такими темами як самореалізація, самооцінка, міжособистісні стосунки в сім’ї та парі. Також працює з темами: психосоматика, тривога, панічні атаки, страхи, травматични досвід, горювання. Приймає в приватному порядку за попереднім записом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Психіатр, Психолог, Психотерапевт
21 рік досвіду
Лікар Сорока Володимир Вікторович спеціалізується в області психології, психотерапевт. Надає консультативну, діагностичну, терапевтичну допомогу пацієнтам із захворюваннями психічного характеру, нервової системи. Доктор займається лікуванням фобій, депресивних розладів, депресивно-маніакального синдрому, тривожності, нервозності, підвищеній дратівливості, деллірія. Спеціалізується на проведенні сеансу психотерапії.
Консультація 2000 грн.
Психолог, Психотерапевт
Доктор Гнатюк Анна - психолог, психотерапевт. Досвід роботи 8 років. Працює з пацієнтами з важкими емоційними порушеннями. Надає грамотну підтримку в питаннях реабілітації після важких життєвих ситуацій і травм. Спеціалізується на кризової психології, займається лікуванням стресового розладу. Запобігає розвитку важких депресивних станів. Допомагає розібратися з емоційною напругою, розібрати стресову ситуацію і подолати страх. Приймає в приватному порядку.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 1200/1600 грн.
Психолог
Викликати лікаря додому
Завжди подобалось досліджувати своє життя, вчитись долати деякі труднощі та шалено тішитись радощам. Але ж не всі проблеми людина здатна вирішувати самотужки. Психологічні проблеми не виключення. Праця над собою, це завжди важко. Психотерапія є довгою та тернистою, бо це не пігулка. Шлях роботи над собою є довгим, але він того вартий. Тут чудово впишеться мій улюблений вислів: «Чим тяжча боротьба , тим величніша перемога». І це перемога над самим собою. Головне віра та бажання. Працюючи лікарем-психологом та психотерапевтом, з кожним днем усвідомлюю те, що важливо розуміти причину та наслідок проблем, їх вивільнення. Отож, взявши на себе велику відповідальність в допомозі людям бачити себе в гармонії із світом, змінювати стиль життя, власну поведінку , наповнювати яскравими фарбами кожен день, саме це і є моїм покликанням та великою цінністю.
Психолог, нейропсихолог, груповий психоаналітик
Веде консультацію англійською
Психолог
Чому я працюю лікарем? Двоє дивляться вниз. Один бачить калюжу, другий – зорі. Я обрала саме бути лікарем психологом для того щоб допомогти людям розгледіти сіяючи зорі які відображаються в калюжі
Консультація Тільки онлайн - 900