Лікарі кардіологи в Києві (метро Площа Незалежності)

Ревматолог
Записатися на прийом1 онлайн запис
Викликати лікаря додому
Лікар проводить профілактику всіх можливих порушень стану здоров'я, первинну діагностику, супровід та лікування найбільш поширених захворювань органів та систем. Також проводить первинну діагностику та офтальмологічне огляд, офтальмоскопію та отоскопію для діагностики захворювань системи ЛОР органів.
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Професія лікаря дає можливість приносити користь суспільству, робити людей здоровішими та щасливішими.
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Ще з дитинства я вирішила, що буду лікарем. Завжди цікавила наука та те, як працює наш організм. Володіючи знаннями у медичний сфері, я розумію, що можу допомагати людям розширювати розуміння про свій організм, лікувати патології, розвивати науку і вносити вклад у медичні досягнення, які з кожним роком будуть тільки покращувати якість нашого життя.
Консультація Только онлайн - 350
Кардіолог, лікар УЗД
Лікар-кардіолог займається діагностикою та лікуванням таких захворювань, як ішемічна хвороба серця, серцева недостатність, стенокардія, порушення ритму, гіпертонічна хвороба, вегето-судинна дистонія, міокардити, легенева гіпертензія, кардіопатії.