Матяш Людмила Олександрівна

Гастроентеролог
Кандидат медичних наук
Лікар-гастроентеролог проводить діагностику і лікування патологій шлунково-кишкового тракту, жовчного міхура і печінки. Займається лікуванням гепатиту, панкреатиту, ГЕРХ, виразковій хворобі шлунка, коліту і ентериту. До доктора необхідно записатися при виникненні болів в області живота, блювоті, печії, діареї і розладі стільця.

Світлана
Коли порушення в роботі шлунково-кишкового тракту вдавалося лікувати тільки тимчасово, я вирішила змінити лікаря, звернулася до Людмили Олександрівни. Завдяки її уважності вдалося поставити точний діагноз і підібрати дійсно дієве лікування та правильну дієту. Вже півроку в мене немає проблем зі шлунково-кишковим трактом.
Обратилась к Людмиле Александровне с болями в правом подреберье, мучавшими давно. Нашли проблему давнюю и запущенную. Месяц лечения, 2 месяца диеты - и я похудела, выздоровела, тяжести и след простыл! Рекомендую очень! и очень признательна

• Український державний медичний університет ім. О.О. Богомольця.

• 2015 р. — спеціалізація з гастроентерології НМУ ім. О.О. Богомольця.