Сторінка 41. Приватні лікарі в Києві

Алина
Замечательный врач , не раз нас лечил от бронхита ( не предпринимая антибиотики ) очень довольны , рекомендую все
30 листопада '-1 г.
Евгения Г.
Дуже приємна людина, яка вміє уважно слухати пацієнта. Все було добре, встигли поговорити про моє життя і зрозуміти чи потрібна мені терапія. Правда складно щось зробити за один прийом, це зрозуміло. Але лікар мені сподобався. тому я прийду на повторний.
04 березеня '20 г.
Русалана
Лікар уважна, допомогла мені з моєю проблемою. Відповіла на ті питання, на які мені потрібні були відповіді. Порадила дуже багато слушних речей. Які допомагають мені знову повернутися до нормального соціального життя. Рекомендую!
09 березеня '20 г.
Психотерапевт
Лікар надає психологічну підтримку та допомогу дорослим і дітям з патологіями психіки без великих органічних ушкоджень головного мозку. Лікує тривожність, нервозність, фобії, панічні атаки. Проводить групові або індивідуальні сеанси психотерапії. Бере активну участь в семінарах та тренінгах з психотерапії.
педіатр
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням різних захворювань у дітей та підлітків. Спеціалізується на лікуванні ГРВІ, грипу, хронічного бронхіту, скарлатини, вітрянки, коклюшу, пневмонії, риніту, гастриту, хронічного тонзиліту, шкірних висипань. Консультує з питань вакцинації. Оформляє медичні довідки.
Психолог, психотерапевт
Спеціаліст проводить психологічні консультації. Консультує з питань залежностей. Лікує компульсивне та тривожне переїдання, булімію, анорексію, панічні атаки, безсоння, тривожність та нервозність. Працює з заниженою самооцінкою. Спеціалізується на сімейно-шлюбному консультуванні.
Хірург, ендоскопіст, проктолог
Лікар займається лікуванням різних захворювань хірургічними методами. Виконує поліпектомію, герніопластику, геморроїдектомію. Спеціалізується на хірургії м'яких тканин. Також лікує проктологічні хвороби консервативними методами. Здійснює ведення пацієнтів в післяопераційний період.
Оториноларинголог
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні патологій ЛОР-органів. Проводить ендоскопічний огляд ЛОР-органів та ендоскопічні втручання. Виконує септопластику, етмоїдотомію, фронтотомію, гайморотомію. Видаляє кісти, сторонні тіла, грибкові тіла, пломбувальні маси з гайморових пазух.
Психіатр, психотерапевт
Психотерапевт вищої категорії, Психіатр займається діагностикою та лікуванням психічних захворювань. Здійснює прийом пацієнтів із розладами невротичного спектру. У роботі використовує методики аналітичної, когнітивно-поведінкової та тілесно-орієнтованої психотерапії. Лікує анорексію, булімію, розлади адаптації, тривожність та депресію.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-10-08
Отоларинголог, дитячий отоларинголог
Консультація 1100/900 грн.
Стоматолог-терапевт, гігієніст
Лікар займається виявленням і терапією усіх видів карієсу, пломбуванням кореневих каналів і зубів, художньої реставрацією різної складності. Виконує протезування зубів, професійне чищення зубів за допомогою різних методик.
Сімейний лікар, УЗД-фахівець
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні різних захворювань у дорослих і дітей. Виконує УЗД лімфатичних вузлів, щитовидної залози, органів малого таза і черевної порожнини. Успішно лікує гастрит, хронічний бронхіт, пневмонію, ГРВІ, трахеїт, серцеву недостатність, цистит, холецистит, анемію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.6
Ендокринолог
Доктор Тепла Олена Валеріївна, ендокринолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Проводить консультацію, діагностику, в тому числі і УЗ-діагностику, а також лікування різних захворювань і патологій ендокринної системи.
Записатися на прийом16 онлайн записів