Кабінет здоров'я та корекції ваги доктора Антонюка

4.4
Київ, вул. Хрещатик 7/11 (оф. 643)
м.Площа Незалежності17 1 м.Хрещатик19 3 м.Золоті ворота23 8
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-20:00 Н: 10:00-20:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Пропозиції
Кабінет здоров'я та корекції ваги Антонюка дає можливість пацієнтам справитися з надмірною вагою, зберегти здоров'я і повернути своєму тілу хорошу фізичну форму.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Пропозиції

Кабінет здоров'я та корекції ваги доктора Антонюка, вартість послуг:

• Первинний прийом дієтолога 1 000
  • Підготовча програма перед схудненням (до 5500 грн) від 3 500
  • Програма схуднення "Мінус 5-10 кг" (1,5 місяця) 4 500
  • Програма схуднення "Мінус 15 кг" (2,5 місяця) 7 000
  • Програма схуднення "Мінус 20-25 кг" (до 6 місяців) 19 500
  • Програма схуднення "Мінус 30-35 кг" (до 1 року) 29 400
  • Програма схуднення "Своїх не кидаємо" (6 місяців) 5 000
  • Програма схуднення "Оздоровлення" (3 тижні) 4 000
  • Програма "Збільшити Вага"
  • Програма "Преміум"
  • Програма схуднення + консультація дієтолога (10 днів лікування) 2 500

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Валера
Были проблемы со здоровьем, с годами начал набирать вес. Пришел сюда по програме, чтобы сбалансировать и питатие и тренировки, прошел полностью курс, похудел и теперь прекрасно понимаю куда двигаться дальше и что делать, как питаться чобы всё было хорошо. Спасибо доктору Антонюку за этот опыт и помощь.
Андрей
Впечатлился личным примером врача, думаю что человек который прошел через потерю веса понимает пациентов лучше других. Первым приемом очень доволен, думаю у меня получится, Спасибо!
Ваня
вы самий классний и крутой! Худею благодаря Вам!
Виктор
Дуже дякую лікарю, його методика допомогла мені схуднути до бажаної ваги.
Виктор
Дякую, легко схуд з користю для здоров'я.
Добре відношення лікаря дієтолога, результативність хороша. Все в порядку, рекомендую!
Добре професійне і результативне відношення. Рекомендую!
Владимир
Спасибо доктору за помощь. Легко сбросил лишний вес, не голодал, из физнагрузок лёгкая ходьба, не тяжело.

Пропозиції клініки

Программа по диетологии
"Подготовительная" программа, применяемая перед программой "минус 10 кг" и более и длится от 14 до 21 дня.

3500 грн
Программа похудения
Программа похудения "Минус 5-10 кг" предлагается после завершения "Подготовительной программы" при исходном избыточном весе до 10 кг.

4500 грн
Программа похудения
Программа похудения "Минус 5-10 кг" предлагается после завершения "Подготовительной программы" при исходном избыточном весе от 10 до 15 кг.

7000 грн
Программа похудения
Программа похудения "Минус 20-25 кг" предлагается после завершения "Подготовительной программы" при исходном избыточном весе от 15 до 25 кг.

19500 грн
Программа похудения
Программа похудения "Минус 30-35 кг" предлагается после завершения "Подготовительной программы" при исходном избыточном весе от 25 до 35 кг.

29400 грн
Программа похудения
Программа похудения "Премиум" предусматривает индивидуальный подход и неограниченные консультации.
Программа поддержки
Программа поддержки "Своих не бросаем" после успешного завершения периода нормализации веса.

5000 грн
Программа
Программа "Оздоровление" применяется как самостоятельная составляющая при различных патологиях и для тех, кто хочет вести здоровый образ жизни.

4000 грн
Программа
Программа "Увеличить Вес" разработана для людей имеющих дефицит массы тела.
Придбати
Зверніть увагу на інші клініки:
Лабораторія «Нова діагностика» була організована в 2005 році. Один з підрозділів лабораторії «Нова діагностики» знаходиться на Маяковського.
"Допомога Плюс" в Феофанії — медичний заклад, що поєднує досвід, високу кваліфікацію лікарів і надсучасне обладнання для проведення лабораторно-діагностичних досліджень і хірургічних втручань різної складності. У клініці ведуть прийом гінекологи, проктологи, мамологи, пластичні хірурги та інші фахівці.
Пн — Пт: 08:30-20:00 Сб: 08:30-20:00 Н: 08:30-20:00
Приватний кабінет доктора Гоголенко Володимира Івановича здійснює прийом та консультування пацієнтів з такими захворюваннями: грижі, варикоз нижніх кінцівок, поліпи жовчного міхура, кісти шиї, гінекомастія, токсичний зоб.
Пн: 11:00-13:00
Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д м.Оболонь14 2 м.Мінська20 3
Медичний центр «Гравімед» - це клініка сучасної жінки. Місце, де ми комплексно піклуємось про жіноче здоров’я на усіх етапах життя, включаючи профілактику, діагностику та лікування захворювань, планування і ведення вагітності, післяпологове відновлення, а також різноманітні косметологічні процедури для вашої краси, впевненості та відмінного самопочуття.