Гайдар Іван Григорович

Ендоскопіст, Хірург
Лікар першої категорії
Ендоскопіст, хірург Гайдар Іван Григорович спеціалізується на інструментальних дослідженнях внутрішніх органів за допомогою оптичної та освітлювальної техніки. Проводить консультації як ендоскопіст і хірург. Здійснює первинну та подальшу хірургічну обробку ран. Обробляє гнійні рани. Спеціалізується на колоноскопії і ректороманоскопії. Працює спільно з гастроентерологами, отоларингологами, хірургами та пульмонологами. Лікує медикаментозно і хірургічно, усуваючи новоутворення і поліпи з поверхні внутрішніх органів. Надає подальшу консультацію у профілактичних цілях.

Для точного определения что со мной делаг эндоскопию. Все прошло очень хорошо. Врач внимательный, знающий, видно опытного специалиста. Благодарю за помощь.
Андрей
Иван Григорьевич помог разобраться во многих вопросах, дал несколько полезных советов. Я доволен квалификацией данного специалиста. Рекомендую всем!

• 2005 р. - Луганський державний медичний університет, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2008 р. - інтернатура з хірургії.

• 2008 р. - стажування по ендоскопії Луганський обласний онкодиспансер;
  • 2010 р. - ПАЦ по хірургії;
  • 2011 р. - атестований на II лікарську категорію по хірургії;
  • 2011 р. - спеціалізація "Організація і управління в охороні здоров'я" Луганський державний медичний університет;
  • 2012 р. - спеціалізація "Ендоскопія" Донецький національний медичний університету ім. М. Горького;
  • 2015 г. - ПАЦ по хірургії;
  • 2015 р. - атестований на I лікарську категорію по хірургії;
  • 2015 г. - ПАЦ з організації та управління в охороні здоров'я;
  • 2015 р. -атестований на II лікарську категорію з організації та управління в охороні здоров'я;
  • 2015 р. - ПАЦ по ендоскопії Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика;
  • 2015 р. - атестований на II лікарську категорію з ендоскопії;
  • 2016 р. - стажування по дитячій ендоскопії НДСЛ "ОХМАТДИТ".