Нога Давид Анатолійович

Хірург
Лікар вищої категорії
Доктор хірург вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується в мікросудинної, інструментальної, рентгенендоваскулярної, лапароскопічної хірургії. Надає консультативні послуги в діагностиці та лікуванні міоми матки, апендициту, завороту кишок, гриж (стегнової, діафрагмальної, міжхребцевої, пахової, пупкової). Надає допомогу пацієнтам при тромбофлебіті, холециститі, виразковій хворобі. Нога Давид Анатолійович є Президентом міжнародного благодійного фонду «Розвиток охорони здоров'я, освіти і науки». Автор багатьох наукових публікацій в галузі хірургії.

Уже много лет Носова Ирина Анатолиевна является моим лечащим врачом гастроэнтерологом. Она с большой ответственностью подходит к своему делу . Очень скрупулёзно изучает все результаты анализов и уж потом делает свои выводы . Однозначно рекомендую!
К Носовой Ирине Анатолиевне я обратилась за помощью,когда уже не в силах была терпеть частые боли в животе.После тщательного обследования она выяснила ,что у меня язва желудка.Благодаря ее быстрому и правильному лечению мне стало намного лучше.Спасибо ей большое!

• 1986 р. — Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа»;
  • 1987 р. — інтернатура по спеціальності "Хірургія", Чернігівська міська лікарня;
  • 1995 р. — клінічна ординатура за спеціальністю «Хірургія», Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова, м. Київ;
  • 2004 р. —Університет ім. Ендрюса, Магістр бізнес-адміністрування (MSA /MBA управління в сфері охорони здоров'я та адміністрування), Мічиган, США;
  • 2010 р. — Медичний університет Лома Лінди , Магістрант громадської охорони здоров'я, Каліфорнія, США.

• 1987 р. — курси з ендоскопії, отримання кваліфікації «Лікар — ендоскопіст», Чернігівська обласна лікарня;
  • 1991 р. — ПАЦ (передатестаційний цикл) за спеціальністю «Хірургія» та присвоєння другої лікарської категорії, Національна медична академія післядипломної освіти (НМАПО) ім. П. Л. Шупика, м. Київ;
  • 1993, 2003 р. — програма "Молодь до молоді": профілактика ВІЛ/СНІД, хімічна залежність серед молоді, Міжнародний інститут профілактики алкоголізму та хімічної залежності, ВІЛ/СНІДу, Університета Ім. Андрюса, Мічиган (США), м. Москва (Росія), м. Київ;
  • 1995-1997 р. — програми в рамках дружнього обміну: курси спеціалізації з хірургії, організації та адміністрування медичних закладів, а також профілактичної, сімейної, невідкладної медицини, включаючи впровадження профілактичної медіації та ЗОЖ в практичну охорону здоров'я, профілактика хімічної залежності, ВІЛ/СНІД. Університет Лома Лінди, Каліфорнія, (США);
  • 1995,1999 р. — програми «12 кроків» і «Відродження»: профілактика ВІЛ/СНІД та хімічної залежності, Міжнародний інститут профілактики алкоголізму та хімічної залежності, ВІЛ/СНІДу, Університета Ім. Андрюса, Мічиган (США), Лісабон (Португалія);
  • 1998 р. — ПАЦ за спеціальністю «Хірургія» та присвоєння першої лікарської категорії НМАПО ім. П. Л. Шупика, м. Київ;
  • 2000 р. — курси з хірургії "Хірургія трансплантації органів", курс управління персоналом, відділення трансплантації органів, та факультет громадської охорони здоров'я, Медичного університет Ломи Лінди, Каліфорнія (США);
  • 2003 р. — програма "Профілактика та лікування хімічної залежності, ВІЛ/СНІДу, Міжнародна консалтингова група "Oпора" у співпраці з Університетом Міннесоти, США в м. Москва, Київ;
  • 2003 р. — ПАЦ за спеціальністю «Хірургія» та присвоєння вищої лікарської категорії, НМАПО ім. П. Л. Шупика, м. Київ;
  • 2008 р. — курси підвищення кваліфікації з хірургії, НМАПО ім. П. Л. Шупика, м. Київ.

• Президент міжнародного благодійного фонду "Розвиток охорони здоров'я, освіти і науки" (МБФ "РОЗОН").