Сторінка 28. Приватні лікарі в Києві

Гінеколога Падалко Олени Юріївна мені дуже сподобалася, така приємна, все розказує, тактична, емпатична, дуже ретельний огляд, дякую за консультацію.
30 листопада '-1 г.
Олена
Очень приятная, деликатная и внимательная. Всё объяснит,выяснит жалобы, всё по толку. Мне очень понравился приём. Буду ходить теперь только к ней!
30 листопада '-1 г.
Федір
Працював усе життя на заводі, заробив собі сечокам'яну хворобу. Лікувася як і всі, коли заболить. В той неблагополучний день вийшов камінь і закрив вихід для сечі із сечового міхура, чекати не було часу. На прийом потрапили до Куранова Юрія Юрійовича, він надав невідкладну допомогу. Направив на дроблення каменів. Назначив ефективне і просте лікування. Близко 5 років мене не турбує моя хвороба, ходжу на профогляди і приймаю ліки для профілактики. Дякую Юрію Юрійовичу за кваліфіковану допомогу, Ви дійсно лікар віб Бога!
10 липня '18 г.
Ігор
У мого батька після виходу на пенсію здоров'я почало покидати: сечокам'яна хвороба, простатит, нетримання сечі, а ще й фімоз утворився. Зветнулися з цим всим до Куранова Юрія Юрійовича, пройли обстеження, прооперувалися і якість життя покращилася. Зараз батько ходить до Юрія Юрійовича тільки на профогляди і вже як 7 років його нічого не турбує. Хочемо подякувати Вам від всієї родини за допомогу і професіоналізм. Ви повернули батьку жагу до життя!
08 липня '18 г.
Онколог, уролог, онкохірург
Доктор Куранов Юрій Юрійович - уролог. Досвід роботи 20 років. Спеціалізується на захворюваннях сечостатевої системи. Діагностує і лікує доброякісні та злоякісні новоутворення. Спеціалізується в області онкохірургії. Лікар вищої категорії приймає пацієнтів в консультативному режимі.
Записатися на прийом27 онлайн записів
Київ вул. Петрицького, 17 (ЖК "Відпочинок") м.Святошин1410м.Житомирська186
Акушер-гинеколог
Доктор Падалко Олена Юріївна надає консультації акушера-гінеколога. Здійснює діагностику і лікування патологій шийки матки, ендометріозу, гіперпластичних процесів ендометрія, кісти і полікістозу яєчників, фіброміоми матки, захворювань молочних залоз, а також безпліддя, менструальних і менопазуальних збоїв. Володіє методикою ультразвукового дослідження, кольпоскопічного огляду. Веде прийом вагітних.
Записатися на прийом16 онлайн записів
УЗД-фахівець
Лікар ультразвукової діагностики, кандидат медичних наук, спеціалізується на обстеженні внутрішніх органів і систем організму. Працює на сучасному обладнанні, досконало володіє методами УЗД, здійснює допплерографічні дослідження. У компетенції Андрія Анатолійовича детальна діагностика на підставі скарг пацієнта, складання лікарського висновку, направлення до профільного фахівця у міру потреби. Виконує діагностику, визначає основні параметри, виявляє патології, новоутворення, запальні процеси, наслідки травм або ефективність лікування.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Хірург-флеболог
Лікар-хірург, флеболог, має вищу категорію. Проводить всі види хірургічних операцій, ендоскопічні операції в урології, хірургії та гінекології, так само займається оперативним лікуванням варикозної хвороби. Проводить комплексну діагностику з УЗД, підбирає метод лікування варикозу на всіх стадіях хвороби. Володіє сучасними методами склерозування судин.
Записатися на прийом13 онлайн записів
Дерматовенеролог
21 рік досвіду
Лікар-дерматовенеролог першої лікарської категорії, займається установкою діагнозу, лікуванням шкірних патологій. Має навички проведення кріомасажу, електрокоагуляції, кріодеструкції доброякісних утворень шкіри. Лікує псоріаз, герпес, вугровий висип, дерматит, плоский лишай та інші захворювання епідермісу.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Онкогінеколог, Онкохірург
Доктор Манжура Олена Петрівна - онкогінеколог, онкохірург. Досвід роботи 22 роки. Провідний спеціаліст в області оперативної гінекології. Лікар вищої категорії спеціалізується на захворюваннях репродуктивної системи. Проводить терапію патологій шийки матки. Спеціалізується на доброякісних і злоякісних новоутвореннях.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-10-09
Київ вул. Петрицького, 17 (ЖК "Відпочинок") м.Святошин1410м.Житомирська186
Терапевт, гастроентеролог, пульмонолог
Аліна Олександрівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні функціональних розладів стравоходу, хронічних гастритів різної етіології, захворювання підшлункової залози, дисбактеріозу кишечника, неспецифічного виразкового коліту, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки та ін. Доктор активно використовує в своїй роботі міжнародні критерії, сучасні медичні технології. Бере участь в наукових програмах, дослідженнях, має звіти, публікації, виступає на конференціях.
Записатися на прийом14 онлайн записів
Офтальмолог, ретинолог
Лікар офтальмолог вищої категорії. Надає послуги з діагностики та лікування глаукоми, катаракти, виконує лазерну корекцію зору, лікування дистрофічних захворювань сітківки. Закінчила Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського.
УЗД-спеціаліст
Лікар ультразвукової діагностики вищої категорії кваліфікації, виявляє різні патології організму за допомогою УЗ-моніторингу. Визначає тактику і самостійно проводить УЗД матки і органів малого тазу. Займається також ультразвуковим обстеженням передміхурової і щитовидної залоз. Спеціаліст в області жіночого безпліддя — серед іншого, надає послуги діагностики яєчників на різних етапах менструального циклу і дослідження ендометрію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Стоматолог-терапевт
Лікар спеціалізується на терапевтичної стоматології. Займається художньою реставрацією зубного ряду, відбілюванням зубів і чищенням зубів від каменю. Консультує з приводу правильної гігієни ротової порожнини. Лікує стоматит, гінгівіт, пародонтит, карієс і пульпіт. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.