Сторінка 27. Приватні лікарі в Києві

Евгения
Выражаю огромную благодарность Ольге Васильевне. Советую ее всем как прекрасного офтальмолога. Очень внимательна. У меня на продолжении 6 месяцев пекли, чесались, были воспаленными и слезились глаза. Доктор определила, что у меня аллергия на тушь. Сейчас все хорошо.
15 березеня '19 г.
Оперировалась в декабре у доктора Волощука В.В. Клинику и доктора выбирала сама и ни на секунду не пожалела о своем выборе. Прекрасный человек и настоящий профессионал. У меня был не самый простой случай, поэтому в клинике наблюдалась еще сутки после операции, поскольку делали спинальную анестезию и необходимо было исключить возникновение кровотечения. Операция прошла прекрасно, анестезиолог Загорный В.В. сделал всю процедуру абсолютно безболезненно. Сутки в палате за мной ухаживала Мариночка Коломиец, очень внимательная и чуткая медсестра. Домой ушла своими ногами, даже такси не вызывала, самочувствие не вызывало опасений. Через месяц забыла о боли и дискомфорте, которые испытывала годами. Спасибо, Вы настоящие профессионалы!!! Из минусов - в клинике не всегда работает терминал.
Виктор
Хочу выразить свое большое спасибо доктору Волощуку В.В. Операция прошла успешно и практически безболезненно. Буквально все заняло 10 минут. Затем, я еще где-то полежал минут 15 в стационаре и мог, хоть и немного некомфортно, но уверено идти домой. Благодаря, профессионализму доктора, мое восстановление прошло очень быстро и без осложнений. Также спасибо Мед Сити, за адекватные цены и приятные скидки.
Олеся
Я вдячна Богу, що звів мене з цим прекрасним лікарем і професіоналом своєї справи. Це веселий, добрий і співчутливий лікар. Я раніше так боялася лікарів цієї делікатної спеціальності, а ось тепер я із задоволенням його відвідую. Віктор Володимирович проводив у мене операцію по видаленню параректального свища,яка пройшла на відмінно. Хай береже Господь цього талановитого лікаря. Я закохалася в його професіоналізм і людські якості. Молюсь за нього і його сім'ю.
Офтальмолог
Лікар веде консультативно-діагностичний прийом. Спеціалізується на визначенні гостроти зору з метою вибору подальшої тактики терапії. Працює як з вродженими, так і набутими патологіями органів зору. Лікує астигматизм, катаракту, глаукому, короткозорість, далекозорість.
Проктолог, Хірург
Лікар спеціалізується в галузі хірургії та проктології. Володіє сучасними методиками виявлення і лікування проктологічних захворювань. Виконує малоінвазивні хірургічні втручання з видалення геморою. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Невропатолог, рефлексотерапевт, сімейний лікар
Доктор займається діагностикою та лікуванням широкого спектру неврологічних захворювань. Спеціалізується в області рефлексотерапії. Приймає дітей (з 12 років) і дорослих. Виконує баночний масаж і паравертебральні блокади. Лікує психосоматичні захворювання, невропатії, ДЦП, розсіяний склероз, гострі і хронічні патології головного мозку.
Ортопед-травматолог, хірург
Доктор проводить малі амбулаторні операції, веде амбулаторний прийом пацієнтів із судинною патологією. Здійснює консервативне лікування травм, захворювань суглобів.
Кардіолог, УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні серцево-судинних захворювань. Виконує ультразвукове дослідження серця і електрокардіографію. Приймає пацієнтів з підвищеною пітливістю, задишкою, слабкістю, набряком нижніх кінцівок. Успішно лікує гіпертонічну хворобу, стенокардію та ішемічну хворобу серця.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-10-09
Психіатр, психотерапевт, медичний психолог, дитячий психіатр
Лікар проводить індивідуальні психологічні консультації. Допомагає пацієнтам справитися з панічними атаками, розладами харчової поведінки та тривожно-депресивними розладами. Працює з пацієнтами, які втратили інтерес до життя, перенесли травму або смерть близької людини.
Консультація 4000/3200/5000 грн.
Акушер-гінеколог
Ортопед-травматолог, вертебролог
Невролог, психіатр, мануальний терапевт
Лікар-невролог вищої категорії, психіатр, мануальний терапевт спеціалізується на лікуванні захворювань центральної та периферичної нервових систем. Лікує дисциркуляторну енцефалопатію, епілепсію, остеохондроз хребта, ВСД, психосоматичні розлади, панічні атаки.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-10-09
Онколог, уролог, онкохірург
Доктор Куранов Юрій Юрійович - уролог. Досвід роботи 20 років. Спеціалізується на захворюваннях сечостатевої системи. Діагностує і лікує доброякісні та злоякісні новоутворення. Спеціалізується в області онкохірургії. Лікар вищої категорії приймає пацієнтів в консультативному режимі.
Записатися на прийом27 онлайн записів
Київ вул. Петрицького, 17 (ЖК "Відпочинок") м.Святошин1410м.Житомирська186