Сторінка 207. Приватні лікарі в Києві

Олена Анатоліївна
Дуже уважний, контактний та чуйний, як людина. Кваліфікований, як спеціаліст, що може вдало провести дослідження та у доступній формі пояснити пацієнту всі можливі негаразди його здоров'я, якщо такі виявлені. Рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Тетяна Панасюк
Дуже чуйний та уважний лікар.
30 листопада '-1 г.
Чудовий лікар. Ми, дуже довго з нею розмовляли. Вона відповіла на всі мої запитання, дуже добре проконсультувала. Мені було дуже комфортно на прийомі. Сподобалося, дуже дбайливе і спокійне ставлення лікаря! Залишилося, гарне враження.
05 березеня '20 г.
Artem
Сподобалося, що лікар зробила повне обстеження, розповіла все повністю: що, як, чому, описала як могло з'явитися моє захворювання. Все на інтелектуальному рівні. Все зробила оперативно, уважно, дуже доброзичлива жінка. Абсолютно задоволена, буду повторно звертатися.
12 березеня '20 г.
Офтальмолог
Веселовська Наталія Миколаївна є провідним фахівцем з відновлення зору у пацієнтів із захворюваннями переднього і заднього відрізка ока: катаракта, глаукома, очні ускладнення загальних судинно-ендокринних проблем (цукровий діабет, гіпертонічна хвороба та ін.), Захворювання рогівки і орбіти, косоокість, короткозорість і т.п. Досконало володіє сучасними методами ультразвукового видалення катаракти з імплантацією штучних кришталиків нового покоління, мікрохірургічного лікування глаукоми, пересадки рогівки, пластичних операцій на повіках і косметичного протезування орбіти після видалення очного яблука і ряду інших втручань. Наталією Миколаївною проведено понад 15000 операцій.
Київ м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 14 Ж
Ендоскопіст, Онколог, Онкохірург
Викликати лікаря додому
Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Доктор Діденко Інна Вікторівна надає терапевтичні послуги для дітей і дорослих, комплексно аналізує стан здоров'я пацієнта, беручи до уваги його особливості. Веде практику сімейного лікування. Надає послугу виїзду на будинок. Проводить діагностику і лікування простудних та інфекційних захворювань, хвороб ендокринної, судинної, нервової та сечостатевої систем, нирок і ЛОР-органів.
Дерматовенеролог
Доктор специализируется в области венерологии, дерматологии. Ведет консультативные приемы. Занимается диагностикой и лечением заболеваний кожи у детей и взрослых, в том числе хронических дерматозов, аллергического, контактного и атопического дерматита. В своей практике использует современные мировые методики.
УЗД-фахівець
Лікар ультразвукової діагностики. Проводить діагностику патологій органів черевної порожнини, судин голови та нижніх кінцівок, сечовидільної і сечостатевої системи, молочних залоз.
Рентгенолог, УЗД-фахівець
Лікар-рентгенолог, фахівець з проведення ультразвукових досліджень, має другу кваліфікаційну категорію, завідує відділенням рентгенології. Проводить діагностику захворювань внутрішніх органів і кістково-м'язової системи променевими і ультразвуковими методами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) м.Вокзальна3914м.Деміївська5618м.Олімпійська5921
Функціональний діагност
Лікар функціональної діагностики першої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на проведенні діагностичних заходів, що дозволяють виявити різні системні захворювання серцево-судинної системи. Досконало володіє апаратної технікою для проведення обстеження. Регулярно підвищує свій професійний рівень, бере участь в тематичних наукових конференціях. Звертатися до Раїси Ігнатіївні необхідно при порушеннях в роботі серця, болях в грудях, при порушеннях серцевого ритму, гіпертонічної хвороби.
Стоматолог, ортодонт
Лікар стоматолог-ортодонт, спеціалізується на усуненні вроджених і набутих щелепних патологій у дітей і дорослих. У компетенції лікаря поєднання знань технічних і медичних для усунення неправильного прикусу, лицьового асиметрії, підготовка пацієнта до протезування. Звертатися до Дмитра Володимировича необхідно при порушенні дихання через дефекти щелепи, при неправильному жуванні і т.д. Займається профілактикою патологічних змін, пов'язаних з втратою зубів або травмою щелепи.
Акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Надає послуги з діагностики та лікування патологій шийки матки, запальних захворювань органів малого таза, ендокринних порушень в гінекології. Закінчив Київський медичний інститут.
УЗД-фахівець
Проводить ультразвукове обстеження організму: щитовидної залози, молочної залози, паращитовидної залози, лімфовузлів шиї, привушних лімфовузлів, органів черевної порожнини, нирок, сечового міхура, простати. Здійснює пояснення всіх видів ультразвукового дослідження.