Мельниченко Любов Сергіївна

Лікар загальної практики сімейної медицини, косметолог, фахівець з ін'єкційним методикам, масажист-універсал
Доктор Мельниченко Любов Сергіївна, фахівець в області сімейної медицини, косметології, ін'єкційних методик, масажист-універсал. Спеціалізується на лазерної косметології, видалення новоутворень, лікування пігментних плям. Робить "уколи молодості" і краси. Надає послуги з зволоженню, живленню, тонізації шкіри. Виконує пластичний і лікувальний масаж, лікує акне, також допомагає подолати постакне. Робить класичний, антицелюлітний або баночний масаж.

Antonina
Лікар дуже спокійна, вона уважна; у мене випадок заплутаний, розпитала мене по повній, з усіма можливими деталями. Вислухала всі мої припущення і відчуття і призначила необхідні аналізи. По частині діагностики, все більш ніж розгорнуто, я дуже задоволена.
Индира
Лікар справді знає що робить! Була на прийомі , все пройшло просто супер! Призначення детально розписані. Сподіваюся, лікування буде таким же. Відвідала лікаря вперше, прийом тривав близько години, не пошкодувала жодної витраченої гривні.

• 2015 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця. Спеціалізація лікувальна справа.

• 2019 р. — Українська військово-медична академія. Спеціалізація — «Лікар загальної практики сімейної медицини, офіцер військового управління тактичного рівня».
  • Професійно-навчальний заклад ЕДВАЦ "Партнер Плюс", м. Київ 2020р. "Косметик-естетист" (косметологія обличчя).
  • Школа косметології та естетичної медицини, Київ 2020 "Мезотерапія, біоревіталізація".
  • ІНТЕРКОСМЕТИКА, м. Київ 2020р., «Біоактивні ферменти – нові рішення в естетичній медицині».
  • ТОВ "Європейська Естетика-Україна", м. Київ 2019р., "Ліполітична корекція обличчя і тіла препаратами Мезоексперт".
  • Європейська Б'юті бізнес-школа, Київ 2018, Ботулінотерапія.
  • ТОВ «Тотісфарма Груп», м. Київ 2018р. "Контурна пластика».

Наукова робота

• Магістерська робота на тему: «Медико-соціальні та клінічні особливості захворювання 12-палої кишки в осіб призовного віку».
Схожі спеціалісти:
Сімейний лікар, кардіолог, лікар функціональної діагностики
Сімейний лікар, Терапевт
Терапевт, Сімейний лікар