Єфремов Артем Юрійович

Пластичний хірург
Лікар спеціалізується на проведенні оперативних втручань з метою усунення косметологічних дефектів, відновлення зовнішнього вигляду і дії органів. Лікує глибокі зморшки, які не можна усунути безопераційним методом, обвисання грудей, м'язів рук і сідниць.

Вика
Вирішила написати відгук після всього курсу лікування. Артем Юрійович професіонал у своїй справі. Уважно підійшов до проблеми, ідеально провів операцію, тепер моя проблема зовсім не помітна. Велике Вам людське спасибі! Рекомендую!
Андріана
Я залишилася більш ніж задоволена. Лікар запропонував мені 2 варіанти вирішення проблеми, разом обрали найбільш ефективнішу. Фахівець повністю вник в мою проблему і справді спробував її вирішити. З таким лікарем, я впевнена у позитивному результаті.

• 2009-2015 рр. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, лікувальний факультет №1.
  • 2015-2017 рр. — інтернатура за фахом " Загальна хірургія", КГКБ №12
  • 2015 р. — спеціалізація по Отоларингології в НМАПО ім. П. Л. Шупика.