Венеція, стоматологічний центр

р.Голосіївський
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Стоматологічний центр Венеція — це сучасна клініка, що спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань зубів і ротової порожнини. Терапія здійснюється сучасними препаратами у поєднанні з безпечними методиками. Лікування зубів може бути безболісним!
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Венеція, стоматологічний центр, вартість послуг:

• Внутрішньоротовий знімок 200
  • Панорамна томограма зубних рядів 650
  • Комп'ютерна томографія 1/2 щелепи (3D) від 950
  • Консультація дитячого анестезіолога 640
  • Медикаментозна седація від 3 600
  • Висновок з медикаментозної седації 2 400
  • Консультація стоматолога 200
  • Первинний огляд та консультація з використанням цифрових технологій і складанням плану Лікування 290
  • Консультація ортодонта 350
  • Вініри на зуби від 8 500

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Тамара
Всей семьей лечимся у вас не один год. Все довольны врачами. Спасибо
Николай
Не люблю стоматологов, но в вашу клинику хожу без страха. Это доказывает, что вы умеете найти подход к пациентам.
Саша
У Алины Николаевны лечила стоматит. Все быстро прошло. Врач понравилась.
Наташа
Сюда к стоматологу хожу раз в полгода, делаю чистку от камня и подлечиваю кариес. Все радует.
Никогда не делала отбеливание, считая что это совсем не важная процедура. Стоматолог меня переубедила. Спасибо.
Антонина
Очень довольна отбеливанием. Зубы стали заметно белее, и вообще все прошло очень комфортно. Спасибо!
Инга
Важно, чтобы врач не только хорошо лечил зубы, а и мог проконсультировать по поводу правильной гигиены ротовой полости. Вы молодцы.
Игорь
Не могу сказать, что прям супер клиника, но обслуживание достаточно хорошее.
До жути боюсь лечить зубы, поэтому несколько раз делала это под медикаментозным сном. Удобная штука. Спасибо врачам.
Валерия
Ставила здесь имплантаты. До сих пор стоят. Врачи большие молодцы.
Оля Г.
Дуже професійний лікар, дуже добре знає свою справу. Якщо у мене будуть питання буду йти тільки до неї. Я дуже радий, що мені пощастило потрапити саме до цього лікаря. Завдяки виконанню її рекомендацій, я вже відмічаю перші зміни. Дякую!
Дмитри
Лікар, дуже доброзичливий. По-перше, професійно оглянув, обслужив. Високопрофесійний лікар. Розповіла все дохідливо, і звичайно ж порадила що потрібно робити далі. Рекомендації дуже хороші та слушні. Безперечно буду їх виконувати.
Дуже професійний лікар, відразу завоював прихильність дитини до себе, та провів необхідні маніпуляції. Ми дуже задоволені прийомом. Донька також вийшла з радісною посмішкою. Все пройшло на найвищому рівні! Спасибі лікарю!
Лікар, професіонал своєї справи, це видно відразу! Він швидко знайшов підхід до дитини. Вміє "заговорити зуби". Так що консультація пройшла без сліз, як це часто буває в лікарів. Загалом, дуже приємна людина, все доступно розповів. Дякую!
Катруся
Дуже хотіла б подякувати лікарю! Тому що спеціаліст дуже кваліфікований. Мені дуже сподобалося відвідування, у мене була проблема. яку я давно не могла позбутися. Я залишилася дуже задоволена візитом, дуже уважно поставилася до мене.
Катя И.
Дуже-дуже професійний лікар. Дуже досвідчена. З перших секунд, розумієш, що потрапила у надійні рук. Кваліфікація не поступається закордонним спеціалістам. Все чітко, грамотно, та по суті. Дуже задоволена консультацією! Дякую!
Дуже приємний лікар! Детально провів огляд, пояснив всю складність ситуації. Розказав що модна зробити, не сам вирішив, а порадився зі мною. Мені це дуже сподобалося! Прийняте рішення, ефективно позбавило мене від проблеми. Дякую!
Вадим
Лікар приділив максимально багато часу моїй проблемі - розглянув її з декількох сторін. Запропонував безліч варіантів її вирішення. Разом, ми обрали найбільш оптимальний. Я залишилася дуже задоволена. Неодмінно прийду на повторний прийом.
Зверніть увагу на інші клініки:
Еврімед — це сучасний діагностичний центр, що спеціалізується на електропунктурному дослідженні організму. Кваліфіковані фахівці завдяки впливу на активні точки оцінюють загальний стан органів та систем, включаючи їх функціональний стан. Всього за 2 години пацієнт отримує інформацію про свій організм, без додаткового втручання. Ця дія дозволяє значно скоротити тимчасові витрати і виключити дискомфорт в процесі обстеження.
Пн — Пт: 10:00-18:00
Вертебра (VERTEBRA) — це клініка вертебрології і нейроортопедії, яка займається комплексною діагностикою та лікуванням захворювань хребта. У центрі використовується сучасне технічне оснащення, аналогів якому не існує.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00
MyDerm на Подолі — це сучасна клініка, що спеціалізується на діагностиці шкірних захворювань, що лідирує в області діагностики раку шкіри. Профільні вузькопрофільні фахівці, сучасне обладнання.
Медичний центр «Клініка вихідного дня» — це сучасний лікувальний заклад, що спеціалізується на наданні багатопрофільних послуг. У клініці працюють кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи. Усі надані послуги надаються високопрофесійно і за доступною вартості.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00