Омельченко Ганна Валентинівна

Стоматолог - терапевт, ендодонтист
Лікар спеціалізується на лікуванні кореневих каналів зубів під мікроскопом. Займається підготовкою зубів до протезування, проводить художню реставрацію зубів фотополімерними матеріалами. Лікує карієс, пародонтит, пародонтоз, стоматит і гінгівіт. В роботі використовує сучасні методики.

Оля Г.
Дуже професійний лікар, дуже добре знає свою справу. Якщо у мене будуть питання буду йти тільки до неї. Я дуже радий, що мені пощастило потрапити саме до цього лікаря. Завдяки виконанню її рекомендацій, я вже відмічаю перші зміни. Дякую!
Дмитри
Лікар, дуже доброзичливий. По-перше, професійно оглянув, обслужив. Високопрофесійний лікар. Розповіла все дохідливо, і звичайно ж порадила що потрібно робити далі. Рекомендації дуже хороші та слушні. Безперечно буду їх виконувати.

• 2007 р. — закінчила Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця за спеціальністю: стоматологія.
  • 2007-2009 рр. — інтернатура за спеціальністю: стоматологія на базі Української медичної стоматологічної академії м. Полтава.
  • 2014 р. — передатестаційний цикл з терапевтичної стоматології на базі Української військово-медичної академії, м. Київ.

• 2006 р. — Прослухала курс на тему "Клінічна ендодонтія".
  • 2009 р. — Прослухала курс на тему "Профілактику захворювань порожнини рота. Техніки мінімального втручання, реставрація сильно пошкоджених зубів з максимальним збереженням природних тканин".
  • 2017 р. — Прослухала курс на тему "3D - Радіодіагностика щелепно-лицевої ділянки".