Глухенька Галина Анатоліївна

Дерматолог, дерматовенеролог
Лікар вищої категорії
Лікар займається діагностикою та терапією захворювань шкіри, виконує дерматоскопію. Успішно лікує дерматити, васкуліти, псоріаз, акне і постакне, екзему, бородавки, родимки, паразитарні захворювань шкіри, інфекційні та бактеріальні ураження шкіри. В роботі використовує сучасні методики.

Київ м. Вишневе, вул. Молодіжна, 32 А

Впевнена, що лікар знає що робить. Потрапивни на прийом, була приємно вражені кваліфікацією та обізнаністю лікаря. Я поки ще в процесі лікування, але перші результати вже є. Після курсу лікування і аналізів, знову прийду. Рекомендую!
Антонина
Все було швидко, якісно та по темі. При спілкуванні з лікарем одразу стає ясно, що фахівець розумний, з величезним багажем знань. Консультація була максимально продуктивна, лікування аналогічно. Фахівцем задоволена. Рекомендую!

• 2009 р. — Київський медичний університет «Українські асоціації народної медицини». Лікувальна справа.
  • 2009-2011 рр. — інтернатура: дерматовенерологія.
  • Академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика м. Київ.

• 2015 р. — Цикл підвищення кваліфікації "Дерматологія".
  • Учасник XIII Національного конгресу з міжнародною участю "Людина та Ліки – Україна".

• Всеукраїнська асоціація лікарів профпатологів та лікарів мед. праці".
  • Член Асоціації превентивної та анти-ейджінг медицини.
  • Член Асоціації Дерматологів України.
  • Член Асоціації профпатологів України.

Лікар-дерматолог, дерматовенеролог надає послуги

• консультації пацієнтів;
  • діагностика під лампою Вуда;
  • дерматоскопія;
  • аналіз на demodex
  • та багато ін.

Лікар-дерматолог, дерматовенеролог займається лікуванням захворювань

• лікування простого і алергічного дерматиту;
  • acne;
  • demodex;