АДОМЕД (ADOMED), наркологічний центр

м.Святошин33 53 м.Житомирська28 59
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
ADOMED — це сучасний наркологічний центр, що спеціалізується на лікуванні залежностей у пацієнтів. Оновлене обладнання в поєднанні з сучасними протоколами терапії, дозволяє відновлювати організм людини в стислі терміни. Діяльність клініки повністю відповідає встановленим стандартам і вимогам безпеки. В умовах центру розташований стаціонар на 20 осіб.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

АДОМЕД (ADOMED), наркологічний центр, вартість послуг:

• Первинна консультація нарколога (1 година) 800
  • Особиста консультація у фахівця 800

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Рибак Артем
Большая благодарность врачам и медроботникам за личение! У нас месяц трезвой и адекватно жизни. Хотя єто еще не показатель но надежда все-таки есть! СПАСИБО!
Юрий
Дуже сподобалося, все добре було. Дуже уважний, відразу вник в проблему. І я думаю. що я її вирішу. Після сеансу у мене з'явилася така надія. Планую неодмінно прийти на повторні консультації. Спеціаліст кваліфікований! Рекомендую!
Карина
Я був на прийомі у Дмитра, і з повною упевненістю можу сказати, що ціна того варта! Дмитро мене не тільки вислухав, поспілкувався і призначив лікування, але і провів зі мною дуже корисні вправи! Результат був відразу, в перший день. Дякую!
Зверніть увагу на інші клініки:
Еврімед — це сучасний діагностичний центр, що спеціалізується на електропунктурному дослідженні організму. Кваліфіковані фахівці завдяки впливу на активні точки оцінюють загальний стан органів та систем, включаючи їх функціональний стан. Всього за 2 години пацієнт отримує інформацію про свій організм, без додаткового втручання. Ця дія дозволяє значно скоротити тимчасові витрати і виключити дискомфорт в процесі обстеження.
Пн — Пт: 10:00-18:00
Вертебра (VERTEBRA) — це клініка вертебрології і нейроортопедії, яка займається комплексною діагностикою та лікуванням захворювань хребта. У центрі використовується сучасне технічне оснащення, аналогів якому не існує.
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00
MyDerm на Подолі — це сучасна клініка, що спеціалізується на діагностиці шкірних захворювань, що лідирує в області діагностики раку шкіри. Профільні вузькопрофільні фахівці, сучасне обладнання.
Медичний центр «Клініка вихідного дня» — це сучасний лікувальний заклад, що спеціалізується на наданні багатопрофільних послуг. У клініці працюють кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи. Усі надані послуги надаються високопрофесійно і за доступною вартості.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00