Сторінка 15. Приватні лікарі в Києві

Хочу від душі подякувати Резніченко Ірині Валеріївні! Вона справжній професіонал своєї справи! Ми з чоловіком 6 років планували вагітність, попередньо були у кількох лікарів і лише після двох консультацій та лікування у Ірини Валеріївни я завагітніла! У це важко повірити, але на останній консультації перед новим роком я вже була вагітна і навіть не здогадувалась про це! Ірина Валеріївна - дійсно лікар від Бога, тому що відбулося реально якесь диво і ось уже більше як пів року як я мама довгоочікуваної донечки! Безмежно дякую Вам
30 листопада '-1 г.
Хочу выразить большую благодарность Резниченко Ирине Валерьевне!Спасибо Вам огромное за Ваш профессионализм и за Ваши старания. Вы не просто помогаете людям, Вы спасаете этот мир. Ирина Валерьевна прекрасный квалифицированный врач,профессионал, по-настоящему преданна своему делу, врач очень внимательный, четко и конкретно все объясняет. Таких врачей я не встречала с ней очень легко, комфортно , ответит на все вопросы( в наше время это редкость) и искренне хочет помочь. Наблюдаюсь у неё больше 4 лет, с ее помощью получилось забеременеть!!!! Беременность первые месяцы были очень тяжёлые , 3 кровотечения Ирина Валерьевна круглосуточно была со мной на связи и спасала меня,благодаря ей мы сохранили желанную беременность. Сейчас наблюдаюсь у неё и нам уже 23 недели. Очень Вам благодарны!!!Оставайтесь таким же прекрасным человеком и замечательным врачом, который ещё поможет далеко не одному поколению пациентов.Спасибо Вам❤️❤️❤️
Евгения
Внимательный , честный , приятный врач . Розложет все по полочкам . Доступно объяснит. Подбор лечения адекватный .Врач всегда на связи. Марина Анатольевна помогла с щитовичкой во время беременности.Всем рекомендую.
Таня
Если вас беспокоит щитовидная железа, не оттягивайте поход к Марине Анатольевне. Она вам поможет, даже если кажется что ситуация плачевная. Убедилась в этом на личном опыте и вам советую!
03 липня '18 г.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар Резніченко Ірина Валеріївна працює акушером-гінекологом, володіє навичками проведення УЗД органів жіночої репродуктивної системи. Надає допомогу у виборі засобів контрацепції, лікує безпліддя, ендометрит, вагініт, кольпіт, менструальную дисфункцію, а також консультує щодо профілактики зараження захворюваннями, що передаються при інтимному контакті.
Записатися на прийом31 онлайн запис
Ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар - ендокринолог, фахівець в лікування захворювань ендокринної системи, пункційної біопсії, гормональних показників, проводить спостереження після операцій на щитовидній залозі, консультує щодо необхідності оперативного втручання, діагностика та лікування цукрового діабету та ін.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-10-09
Київ пр-т Володимира Івасюка (вул. Героїв Сталінграду), 12 Д м.Оболонь142м.Мінська203
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор займається виявленням та лікуванням гінекологічних патологій. Виконує ультразвукове дослідження для вагітних. Проводить радіохвильове лікування ерозії шийки матки, кольпоскопію, установку і видалення внутрішньоматкової спіралі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.6
Дерматовенеролог
31 рік досвіду
Лікар-дерматовенеролог вищої категорії спеціалізується на виявленні та лікуванні інфекцій, що передаються статевим шляхом, шкірних захворювань. Має значний досвід роботи, у тому числі у вивченні урогенітальних виділень, зіскрібків з метою виявлення причини інфекції. Застосовує комплексне лікування ЗПСШ, у тому числі сучасними методами з використанням фізіотерапії. Має навички ультразвукової діагностики. Автор кількох наукових статей. Використовує індивідуальний підхід до пацієнтів.
Записатися на прийом19 онлайн записів
Отоларинголог, дитячий отоларинголог
Лікар займається діагностикою та лікуванням будь-яких ЛОР-захворювань. Приймає пацієнтів з ринітом, отитом, порушенням слуху, ларингітом, фарингітом. Виконує промивання лакун піднебінних мигдалин, видалення сірчаних пробок, розтин фурункулів і абсцесів в області ЛОР-органів. Проводить вазотомію носових раковин при вазомоторному риніті.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Психіатр, психотерапевт
Лікар спеціалізується на індивідуальній психотерапії, груповій психотерапії, акупунктурі. Здійснює прийом пацієнтів з неврозами, депресією, психосоматичними захворюваннями, алкогольною і наркотичною залежністю, розладами адаптації та психічними патологіями.
Записатися на прийом31 онлайн запис
Вертебролог, невролог, реабілітолог
Лікар займається лікуванням головного болю та запаморочення, болю у хребті, у суглобах. Проводить реабілітацію після травм та операцій.
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
УЗД-фахівець
Лікар УЗД-спеціаліст вищої категорії. Проводить ультразвукову діагностику в області гінекології, акушерстві (з доплерографією), доплерографії системи судин, кардіоваскулярну діагностику. Володіє методами сонографического обстеження, комп'ютерної, магнітно-резонансної томографій, рентгенології. Закінчила Вінницький державний медичний університет ім. М. І. Пирогова.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Консультація
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується в області акушерства та гінекології. Здійснює ведення вагітності та виконує ультразвукове дослідження органів малого таза. Лікує бартолініт, кісти яєчника, захворювання шийки матки, виконує кольпоскопію.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Уролог, Андролог, Сексолог
Доктор Кириченко Сергій Олександрович, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Займається питаннями урології, андрології та сексології, проводить ультразвукову діагностику профільних органів і систем. Лікує пацієнтів з циститом і простатитом, уретритом і аденомою простати, чоловічим безпліддям. Здійснює діагностику передміхурової залози, нирок і статевого члена.