Остапенко Анатолій Васильович

Проктолог
31 рік досвіду
лікар вищої категорії
У компетенції лікаря консультація, аноскопія, ректороманоскопія, пальцевий огляд, гемороїдектомія, геммороідопексія, висічення анальних тріщин, місцева гормонотерапія анальної тріщини, висічення кісти куприка, розкриття нагноєння КЕХ.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Князів Острозьких (Московська), 46/2 м.Печерськам.Кловськам.Арсенальна
Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264
Київ просп. Петра Григоренка, 22/20 м.Позняким.Осокорким.Харківська

Элеонора Леонидовна
Прошла курс лечения у доктора Остапенко Анатолия Васильевича. Доктор от Бога!!! Грамотный, внимательный. Все процедуры и манипуляции выполнялись с высокой степенью квалифицированности доктора. Буду рекомендовать его своим знакомым.
Я дуже вдячна лікарю-проктологу Остапенку Анатолію Васильовичу за уважність, чуйність, добре позитивне відношення до клієнта. Таким лікарям великий уклін. Щиро дякую!
Тетяна Володимирівна
Хочу залишити слова великої подяки лікарю від Бога Остапенку Анатолію Васильовичу. Кваліфікований лікар, який з чуйністю та увагою вислухає пацієнта та надасть допомогу виключно за інтересами пацієнта. В руках даного лікаря почуваєш себе захищеним та маєш почуття повної безпеки. Цей лікар не лише допомагає вилікувати захворювання, а ще й дає віру у чудового українського лікаря нового формату, нової генерації. Здоров’я Вам та процвітання, мій лікарю!
Ольга Александровна
Попала на прием к врачу-проктологу Остапенко Анатолию Васильевичу. Врач отнесся к деликатной проблеме очень внимательно и профессионально. Рекомендую клинику Докторпро, сервич на надлежащем уровне.
Звернулась в клініку ДокторПРО вже вдруге по рекомендації, з проблемою гемороїдальніх вузлів. Лікар Остапенко А.В.запропонував не оператив. втручання, лігування візлів латексними кільцями. Процедура без гострого болю, терпима, 2-3 дні і можна стрибати :) Лікар ввічливий, приємний, все розказує і показує, попереджає про можливі відчуття. Дуже вдячна за проф. підхід!
Игорь
Отличный специалист! есть положительный опыт так что могу рекомендовать
Інна
Мені все сподобалося! Консультація була проведена добре. Видно, що професіонал своєї справи. Все доступно та лаконічно пояснив, все як потрібно. Направив на дослідження, та проконсультував по кожному з них. Рекомендую та обов'язково прийду ще!
Ірина
Кваліфікація лікаря поза сумнівами, людина дійсно на своєму місці, уважність, такт, професіоналізм. Дійсно не пошкодувала, що записалася на прийом. Все доступно та зрозуміло пояснив та призначив лікування. Результатами задоволена.
записывала мужа. конечно переживал и ходил хмурый перед приемом. зато вернулся спокойный, врач, говорит молодец, с пониманием. больше ни к какому другому проктологу ходить не будет.
Стас
Помог разобраться с проблемой трещин. Несколько лет мучений закончились в течение недели. Жить стало лучше.
Отличный доктор. Всё подробно рассказал, объяснил, сразу после консультации сделали первую процедурку по лигированию гемороидальных узлов - безболезненно и быстро.
Ольга Александровна

• 1993 р. — закінчив педіатричний факультет Донецького державного медичного інституту.
  • 1996 р. — отримав первинну спеціалізацію " Хірургія" на базі Харківського інституту удосконалення докторів.
  • 2010 р. — отримав первинну спеціалізацію " Проктологія" на базі кафедри проктології НМАПО ім. П. Л. Шупика

• 2008 р. — прослухав предатестационный цикл на базі ХМАПО, присвоєно першу атестаційну категорію по хірургії.
  • 2018 р. — освоїв предатестационный цикл на базі ХМАПО, підтвердив вищу категорія по хірургії.
  • 2015 р. — пройшов тематичне удосконалення по проктології " Лапароскопічна і малоінвазивна колопроктологія".
  • 2017 р. — пройшов курси стажування по проктології при НМАПО ім. П. Л. Шупика на базі ЦВКГ.
  • 2019 р. — освоїв тематичне удосконалення " Лапароскопічна і малоінвазивна колопроктологія" на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика.
  • 2019 р. — прослухав предатестационный цикл по проктології на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика з подальшим привласненням першої атестаційної категорії

• Член асоціації хірургів.