Винник Юрій Михайлович

Невролог, епілептології
Лікар другої категорії
Лікар-невролог другої кваліфікаційної категорії спеціалізується на епілептології. Надає послуги консультації, проводить діагностичні дослідження, включаючи ЕЕГ за європейським протоколу. Крім епілепсії також діагностує і лікує такі захворювання, що вражають нервову систему, як вегетативні кризи, енурез, гіперкінези, органічні патології головного мозку різної етіології. Приймає пацієнтів з непритомністю, розладами сну, мігренню і невралгії. Займається реабілітаційної терапією післяінсультних хворих, продовжує моніторинг стану після досягнутої ремісії, веде спостереження за пацієнтами в динамічному режимі. Має членство в Українській протиепілептичної лізі.

Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу) м.Харківська327м.Бориспільська214

Андрей
Впервые пишу отзыв, и не собираюсь делать рекламу никому. Долго сомневался стоит ли идти на прием к данному врачу, ведь начитавшись множество лестных отзывов мнение осталось неоднозначным, честно сомневался. Однако результат превзошел все ожидания. Юрий Михайлович провел исследование моему сыну, который страдает от эпилептических припадков 4 лет, после чего было назначено лечение, вот уже на протяжение 3 месяцев припадки отсутствуют. Остались очень довольны врачом, в беседе с ним чувствовалось что врач искренне хочет помочь, не навязывал свои услуги, как это принято в других мед. учреждениях. Огромное спасибо доктору и его знаниям
Жанна
Добрый день! Тоже хочу оставить отзыв о лечении у Винника Ю. М.! Не пожалела что обратилась к Доктору, так как моя знакомая благополучно у него излечилась от панических приступов. У меня приступов никогда не было, но состояние постоянно измотанное, уставшее, в общем оставляло желать лучшего! Никакие витамины и травяные экстракты мне не помогали. В общем, я прошла короткую антистрессовую программу. И в принципе осталась довольна. Действительно, почувствовала легкость в теле, прилив сил, стала спать лучше, даже вывести из себя меня стало сложнее! Поэтому я осталась довольно, благодарна врачу.
Валерия
Я уж думала, что жизнь для мигреней осталась для меня в далеком прошлом и никогда не вернется. Как же я ошибалась! Все что было нужно - обратиться сразу к Юрию Михайловичу. Врач прекрасный!

• 2008 р. — Київський національний медичний університет ім. Богомольця м. Київ.;
  • 2010 р. — інтернатура за спеціальністю «психіатрія» в КМАПО ім. Шупика.

• 2010 р. — ТУ з комп'ютерної електроенцефалографії, м. Таган-Ріг (Росія);
  • 2010 р. — ТУ в НІІ "Нейрохірургії" з комп'ютерної електроенцефалографії;
  • 2012 р. — переатестація з неврології від КMAПO ім. Шупика.

• Член Української протиепілептичної ліги.