Сторінка 105. Приватні лікарі в Києві

Мира
Василий Григорьевич был частью команды, которая проводила мне оперативное вмешательство. Специалист очень понравился, вообще нет к нему никаких претензий. Доволен всем. Спасибо!
09 липня '18 г.
Мирон
Василий Григорьевич анестезиолог от Бога. Как же я боюсь общего наркоза. Для меня это страх сродни смерти. Поэтому со специалистом я встретился заранее и обсудил все нюансы. Очень доволен его подходом и пониманием!
27 червеня '18 г.
Роман
Скажу коротко ,лікар Анатолій Анатолієвич Метляков- професіонал.Зробив все ,що від нього я очікував.Обстежив, пролікував,перевірив декілька разів резкльтат .Тепер в мене ніде не свербить і не пече ,але на далі буду більш уважніший до своїх партнерок.Дякую лікарю!
16 липня '18 г.
Віктор
На консультацію до лікаря уролога Метлякова Анатолія Анатолієвича я попав по попередньому запису.В мене виникла проблема,про яку зазвичай не говорять серед чоловіків. Хотів швидше покінчити з нею, тому звернувся до цього лікаря.Він дуже швидко і якісно провів обстеження,зумі знайти причину та розпочав лікування.Зараз все добре.
26 червеня '18 г.
Анестезіолог
Спеціаліст Скляренко Василь Григорович - анестезіолог. Протягом 37 років займається розрахунком загального наркозу, з урахуванням вікової та вагової категорії пацієнтів. Спеціалізується на проведенні плазмаферезу. Лікар вищої категорії працює з сучасними знеболюючими препаратами.
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264
Уролог
Лікар Метляков Анатолій Анатолійович - уролог. Спеціалізується на захворюваннях сечостатевої системи. Розробляє комплексні рішення по усуненню запальних і інфекційних патологій. Усуває еректильну дисфункцію, аденому простати і інші захворювання. Приймає пацієнтів за попереднім записом.
Терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар Каменчук Олексій Миколайович спеціалізується в області терапії, має 12-річний досвід, першу категорію. У спектр послуг доктора входить первинна діагностика, динамічне спостереження і терапія хронічних захворювань ЛОР-органів, травного, сечостатевого тракту, нервової, серцево-судинної, дихальної систем. Проводить сезонну профілактику вірусних хвороб.
Массажист
Отоларинголог, Хирург, Пластичний хірург
Врач надає широкий спектр послуг за виготовленням: отоларингологія, хірургія та пластичесркая пластична На протязі 33 років успішно проводить пластику носа, корекція кончика. Действующий член Международного общества эстетических пластических хирургов. Систематично навчається в наукових зборах та конференціях з питань пластичної хірургії іо пластичної хірургії.
Психіатр, Нарколог
Лікар надає широкий спектр послуг за напрямками: психіатрія і наркологія. Займається лікуванням алкогольної і наркотичної залежностей. Здійснює амбулаторний прийом пацієнтів з психічними розладами. Допомагає пацієнтам впорається з депресією, апатією, страхами і неконтрольованої агресією.
Психолог
Доктор показує психологічну допомогу пацієнтам з алкогольною та наркотичною залежністю. Проводить індивідуальні консультації, які включають вивчення пам'яті, соціальні консультації. Займається корекційною установою щодо життєвих цін та місцями наркотиків у житті людини.
Невролог, альголог
Доктор займається виявленням і терапією неврологічних захворювань. Приймає пацієнтів з невропатичними болями, невралгії, болями в м'язах, суглобах і сполучних тканинах. В ході лікування використовує сучасні та традиційні методики.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-10-05
Рентгенолог
21 рік досвіду
Лікар-рентгенолог вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на проведенні магнітно-резонансної та комп'ютерної томографії. Катерина Сергіївна розбирається в функціональному будову органів і систем, працює на сучасному обладнанні, на підставі отриманих даних видає висновок про наявність чи відсутність захворювання.
Уролог, Андролог-сексопатолог
Лікар уролог, андролог-сексопатолог Шийко Микола Андрійович спеціалізується на лікуванні гострого та хронічного циститу, нетримання сечі, порушень статевого розвитку, сечокам'яної хвороби, простатиту, порушення сім'явиверження і інших захворювань урологічного і андрологического профілю. Спеціаліст проводить масаж передміхурової залози, інсталяції в уретру і сечовий міхур.
Консультація 880/960 грн.