Карпусь Руслана Володимирівна

Інфекціоніст
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні інфекційних захворювань. Розробляє індивідуальну схему лікування в залежності від ступеня і складності проблеми. Успішно лікує герпес, гепатити, хвороба Лайма, інфекційний мононуклеоз, вірусні та бактеріальні патології. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Святослав
Мені дуже сподобався лікар! Перше враження справила гарне, у неї приємний голос, змогла мені доступно все пояснити. Правльно поставила діагноз та призначмла ефективне лікування. Лікар надала всі необхідні рекомендації. Рекомендую!
Деним
Дуже хороший лікар, на всі питання відповіла, уважно вислухала. Звертаюся вже не один раз. Спасибі їй велике за турботу та чуйне ставлення до мене. Все що вона порадила, все допомагає. Відмінний спеціаліст! Обов'язково прийду повторно.

• Інфекції в акушерстві та гінекології.
  • "Сучасні аспекти TORCH-інфекцій".
  • "ВІЛ-інфекція, гепатити В, С, Д і герпесвірусні інфекції під час вагітності".
  • "Туберкульоз та ВІЛ-інфекція".
  • "Опортуністичні інфекції".
  • Також, лікар, щорічно бере участь у Міжнародній конференції «Hepatology Live 360».