Лазаревич Алла Едуардівна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
21 рік досвіду
Лікар першої категорії
Доктор Лазаревич Алла Едуардівна - акушер-гінеколог, фахівець з ультразвукової діагностики. Лікар першої категорії. Протягом 15 років допомагає жінкам в питаннях планування вагітності. Спеціалізується на захворюваннях репродуктивної системи. Консультує з питань правильної контрацепції, допомагає підібрати оптимальний варіант запобігання.

Київ ул. Героев Сталинграда, 12 Д м.Оболонь142м.Мінська203

Обращалась к Алле Эдуардовне для консультации, она назначила сначала диагностику, затем лечение. Все прошло благополучно, я довольна, что выбрала именно этого специалиста. Планирую обращаться регулярно, потому что нашла врача, которому можно доверять.
Валентин Леонидович
По моему мнению этот врач очень компетентный и грамотный. Делал у него УЗИ, процедура заняла немного времени, все внимательно посмотрел, прокомментировал что и как, написал заключение. Ничего лишнего, все по делу. Считаю, таким и должен быть врач, лаконичным, собранным.

• 2003 р. — Вінницький Національний медичний університет ім. М.І. Пирогова.

• Міжнародний аудит Фонду Медицини Плоду FMF.

• Міжнародний Фонд Медицини Плоду FMF;
  • Асоціація акушерів-гінекологів України.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець