Метляков Анатолій Анатолійович

Уролог
Лікар Метляков Анатолій Анатолійович - уролог. Спеціалізується на захворюваннях сечостатевої системи. Розробляє комплексні рішення по усуненню запальних і інфекційних патологій. Усуває еректильну дисфункцію, аденому простати і інші захворювання. Приймає пацієнтів за попереднім записом.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Київ вул. Джона Маккейна, 7 Б м.Либідська41м.Палац Україна163м.Звіринецька186

Роман
Скажу коротко ,лікар Анатолій Анатолієвич Метляков- професіонал.Зробив все ,що від нього я очікував.Обстежив, пролікував,перевірив декілька разів резкльтат .Тепер в мене ніде не свербить і не пече ,але на далі буду більш уважніший до своїх партнерок.Дякую лікарю!
Віктор
На консультацію до лікаря уролога Метлякова Анатолія Анатолієвича я попав по попередньому запису.В мене виникла проблема,про яку зазвичай не говорять серед чоловіків. Хотів швидше покінчити з нею, тому звернувся до цього лікаря.Він дуже швидко і якісно провів обстеження,зумі знайти причину та розпочав лікування.Зараз все добре.

• 2011 р. — Буковинський державний медичний університет, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2013 р. — Національну медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність "Урологія";.

• 2014 р. — ТУ "Пухлини сечостатевих органів" Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика;
  • 2015 р. — ТУ "Актуальні питання сексології і андрології" Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика;
  • 2016 р. — ТУ "Ендоскопічні методи лікування в урології" Національної медичної академії післядипломної освітиімені П. Л. Шупика.