Діонісьєва Ірина Сергіївна

Радіолог
Лікар вищої категорії
Доктор Діонісьєва Ірина Сергіївна проводить комплексне обстеження організму людини, використовуючи радіологічне обладнання. Діагностує пухлини і їх метастази, лімфому, бурсит, артрит і радикуліт. Видає висновок на основі отриманих даних, контролює процес діагностики і виконання терапевтичних процедур. Є членом Асоціації радіологів України.
Київ с. Капітанівка, вул. Соборна, 21

18 квітня '17р.
Результаты моих анализов были очень плохие. Я обратилась к Ирине Сергеевне с надеждой на выздоровление. Доктор внимательно меня осмотрела, все подробно объяснила, быстро и точно установила диагноз. Назначила лечение, которое дало хороший результат. Теперь наблюдаться буду только у Вас, доктор.
Денис
Хороший врач. Действительно знает свое дело. Проведенное лечение было эффективным. Большое спасибо за помощь.

• 1989 р. – Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, медичний факультет, спеціальність «Лікувальна справа».

• Курси підвищення кваліфікації з радіології, проходить кожні 5 років.

• Член Асоціації радіологів України.