Костюченко Євген Вікторович

Мамолог-онколог, хіміотерапевт, онкодерматолог, медичний генетик
Лікар другої категорії
Асистент кафедри онкології НМУ імені О.О. Богомольця
Лікар займається виявленням, лікуванням і профілактикою захворювань молочних залоз. Виконує УЗД молочних залоз, біопсію молочної залози. Лікує мастити, мастопатію, фіброаденому, ліпому та інші патології. В роботі використовує сучасні методики. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В м.Шулявська52
Київ вул. Богданівська, 7 В м.Вокзальна1413

No name
Чудовий лікар! Зверталася до Євгенія Вікторовича із своєю проблемою, так як попередній лікар не зміг мені допомогти. Він зпропонував мені декілька варіантів вирішення проблеми. Зараз почуваю себе значно краще, як у вісімнадцять. Дякую!
Петр
Була на прийомі у Євгенія Вікторовича. Він детально мене оглянув, направив на УЗД молочних залоз. У мене діагностували мастопатію. Але лікар зсіг мені допомогти. Його призначення ефективно діють, почуваю себе значно краще. Дякую!
Зозуля Н.П.
Щиро вдячна Євгену Вікторовичу за людяність і професіоналізм. Миру Вам і процвітання.
Євген Вікторович уважний лікар-професіонал. Ретельно проводить огляд, пояснює, надає відповідні рекомендації. Якщо виникне потреба, звернусь до нього.
Я задоволена відношенням лікаря, професіоналізмом та увагою. Дякую та рекомендую

• 2010-2016 рр. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, м Київ, спеціальність: лікувальна справа.
  • 2016-2018 рр. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, Інститут післядипломної освіти на базі кафедри онкології, м Київ, спеціальність: клінічна онкологія.
  • 2018 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, аспірантура на базі кафедри онкології, г. Киев. Підготовка на здобуття наукового ступеня доктора філософії.
  • 2018 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, Інститут післядипломної освіти, інтернатура на базі кафедри онкології, г. Киев. Звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Клінічна онкологія».

• 2015 р. — Medical Winter School "Principles of cancer prevention and cancer control programmes" (Сан-Паулу, Бразилія).
  • 2016 р. — ESMO-ESO Course on Medical Oncology for Medical Students (Валенсія, Іспанія).
  • 2016 р. — School of Cancer Immunotherapy (від University Heidelberg, Німеччина).
  • 2016 р. — Курси ТУ "Клінічна Мамологія" (в якості інтерна на базі Київського міського клінічного онкологічного центру, клініки "Lisod" та Спеціалізованого мамологічного центру, Київ, Україна).
  • 2017 р. — ISAPS Visiting Professor Program (від Dr. Constantino Mendieta, The American Board of Plastic Surgeons, США).
  • 2017 р. — School on Reconstructive Surgery in Breast Cancer Patients (від Prof. Roy de Vita, Istituto dei Tumori di Roma Regina Elena, Італія).
  • 2017 р. — School on HIV and Co-infections (від American Society of Microbiology, США).
  • 2018 р. — School of physician to patient communication (від Vadim Gushchin, Mercy Medical Center, США).
  • 2018 р. — MASC: Breast Surgery Workshops (Dr. Horia Siclovan, Румунія).
  • 2018 р. — ESMO Preceptorship on Breast Cancer 2018 (Лісабон, Португалія).
  • 2019 р. — Освітній семінар «Мамологія від А до Я» (від к.м.н., доц. Травіної М. Л., ФГАУ НМІЦЗД МОЗ РФ, Росія).
  • 2019 р. — ESMO Preceptorship on Hereditary Cancer Genetics 2019 (Лугано, Швейцарія).
  • 2020 р. — ESMO Preceptorship on Prostate Cancer 2020 (Лугано, Швейцарія).
  • 2020 р. — ESMO Virtual Preceptorship on Cancer Care in Elderly Patients (Лугано, Швейцарія).

• Член ESMO (European Society for Medical Oncology).
  • Член ASCO (American Society of Clinical Oncology).
  • Член RUSSCO (Russian Society of Clinical Oncology).
  • Член AACR (American Association for Cancer Research).
  • Асоційований член USAPS (Ukrainian Society of Aesthetic Plastic Surgeons).
  • Editorial Board Member (член редакційної ради) журналів Journal of Cancer Science & Treatment, Journal of Blood Transfusions and Diseases.
  • Глова відділу наукових та освітніх проектів ГО «ІNgenius» (2016-2019).
  • Член Ради Товариства молодих вчених НМУ ім. О. О. Богомольця.
  • Член Ради молодих вчених і спеціалістів Національного інституту раку.
  • Почесний член Студентського наукового товариства імені О. А. Киселя
  • Керівник секції генетики Київської малої академії наук (2018).
  • Стипендіат програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука (2015).
Схожі спеціалісти:
Спеціаліст з загальної та лапароскопічної хірургії та онкології, лікар УЗД, хірург, проктолог, онколог, мамолог